Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek? Valakinél voltak...

Mit tegyek? Valakinél voltak már ilyen tünetek esetleg? Mennyi idő volt míg megszűntek?

Figyelt kérdés
A kis macskám ma egész nap nagyon bágyadt volt, látszik rajta hogy nehezen megy csak kovalyog,nem iszik nem eszik , és sárga habosat hány, ami pedig meg furcsa tőle ,hogy folyamatosan elbuj , pl a hűtő mögé bújt, és próbálna minden olyan helyre bebujni ahol nem látszik, elvittem orvoshoz kapott 2 szurit, mondta a doki hogy lázas, és ha holnapra sem javul akkor nem tud mit tennii:( nagyon nagyon aggódom nem szeretném elveszíteni

2020. jan. 11. 21:44
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
A mi cicáinknak nem volt ilyen, nem kapott véletlenül romlott maradékot, vagy esetleg véletlenül hozzáfért? A mi cicáink steril macska eledelt kapnak, ha gondolod át küldöm a nevét. Mindenesetre jobbulást kívánok neki😔
2020. jan. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
Eddig is bújkált vagy csak mostanában?
2020. jan. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
Egyébként a mi macskáink felnöttek úgyhogy nem érdemes steril kaját adni kiscicának. Mi vettünk macska szökő kutat amitől sokkal jobban isznak
2020. jan. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Az lehet hogy romlott ételhez jutott mert tegnap dobtam ki a kutyámnak vásárolt kutyaszalámit, mert a kutyus nem ette meg de már felbontottam szóval az megromlott így kidobtam, úgyhogy az lehetséges hogy valahogy hozzáfért ha a szemeteszsákot szétszedte🙁 nem eddig soha nem bujkált, most is bebújt az ágyam alá
2020. jan. 11. 22:59
 5/36 A kérdező kommentje:
Szerencsére a szuri óta nem hány, de meg mindig nincs jó állapotban
2020. jan. 11. 23:00
 6/36 anonim ***** válasza:
Hogy van a kiscica??
2020. jan. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

Az estére elkerítettem, hogy ne tudjon úgy elbújni hogy ne találjam meg mert az este is kb 20 perc volt mire ki tudtam venni az ágy alól

Aztan most reggel hogy megnéztem, hát a vízében feküdt..

és mikor kivettem, kb 1 perc múlva hányt, és most elég sokat ez is sárga és van benne 2nagyobb darab fehér valami, nemtudom hogy féreg e mert ahhoz elég nagyok, és nem mozognak meg eddig a szekleteben sosem volt.. ami meg nagyobb gond hogy helyenként kicsit véres is a hanyas, aztán most megint a vízében fekszik

2020. jan. 12. 08:35
 8/36 A kérdező kommentje:
Nemtudom mit kene csináljak, a orvos azt mondta hogy ha ma is hány ő sajnos már nemtud mit tenni
2020. jan. 12. 08:36
 9/36 anonim ***** válasza:
Mindenképp itasd!!
2020. jan. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

Szegény úgy néz ki, hogy az ivás is faj neki

Mert o próbálna inni, de hát nem megy, én segítek neki innii és általában azután hány mindig :/

2020. jan. 12. 08:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!