Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek? Valakinél voltak...

Mit tegyek? Valakinél voltak már ilyen tünetek esetleg? Mennyi idő volt míg megszűntek?

Figyelt kérdés
A kis macskám ma egész nap nagyon bágyadt volt, látszik rajta hogy nehezen megy csak kovalyog,nem iszik nem eszik , és sárga habosat hány, ami pedig meg furcsa tőle ,hogy folyamatosan elbuj , pl a hűtő mögé bújt, és próbálna minden olyan helyre bebujni ahol nem látszik, elvittem orvoshoz kapott 2 szurit, mondta a doki hogy lázas, és ha holnapra sem javul akkor nem tud mit tennii:( nagyon nagyon aggódom nem szeretném elveszíteni

2020. jan. 11. 21:44
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
Ja és szerencsére nem szívfergessegrőll van szó
2020. jan. 12. 23:02
 22/36 A kérdező kommentje:

Na meg is elvittem másik dokihoz, aki mondta hogy tud rá infuziot kötni , elvittuk és ott megvizsgálta és kiderült hogy a torka fekelyes lett :(

Kapott antibiotikumot, infuzio nem kell neki mert nincs kiszáradva szerencsére! Meg kapott 3 fele szurit, ma már enni fog a doki szerint majd meg vissza kell vinni

A doki szerint ezt túl fogja élni, megfelelő kezeléssel !

2020. jan. 13. 15:39
 23/36 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Csodálatos vagy, hogy gondoskodtál róla.

Tudom, milyen nehéz kiállni és harcolni valamiért.

2020. jan. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
Kérdező! Nagyon örülök, hogy végül sikerült megoldanod, és elvitted a másik dokihoz! Mielőbbi jobbulást kívánok a cicusnak! :)
2020. jan. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:

Köszönöm, próbálok mindent megtenni

De sajnos nem evett ma, szóval holnap viszem vissza és infuziot fog kapni,

2020. jan. 13. 21:40
 26/36 A kérdező kommentje:

Ma vittük vissza doktorhoz, 1 óráig volt infúzión, kapott nagyon erős antibiotikumot

De semmi javulást nem látok, max annyi hogy már nem hány , nemtudom miért nem hat neki vagy mikor fog

Nemtudom mit kene már csinálnom, még 1 napot várok, és ha holnap sem hat neki az a sok minden amit kapott akkor nem hagyom tovább szenvedni :/

2020. jan. 14. 20:30
 27/36 anonim ***** válasza:
Azért 1-1 nap alatt ne várj csodát, kell idő, amíg felépül. Pláne egy fekély miatt, ami amúgy is nehezebben gyógyul. Amíg a doki lát esélyt a felépülésre, meg se forduljon a fejedben az altatás. Jézusom.
2020. jan. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:

Könnyen mondod, nem te nézed végig ahogy szenved a macskád, hogy lassan már menni is alig bír és maga alá vizel

És ha vissza olvasol láthatod , hogy nem 1 napja van kezelve, hanem negyedik napja,

Jezusom..

Tisztában vagyok vele, hogy nem egy nap alatt gyógyul nem várok csodát ,de nagyon nagy fájdalmai vannak

A doktor pedig azt mondta hogy nemtudja ha ez sem hat mit tudna meg csinálni, mert a legerősebb antibiotikumot kapja már másodjára, és az sem valami jó neki

2020. jan. 14. 21:06
 29/36 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp hallgass az orvosra. Ha már ő sem tud segíteni, akkor neked is el kell engedned.

Reménykedem. Néha egyik napról a másikra,jobban lesznek.

Tudom, hogy lelkileg mennyire megterhelő lehet számodra.

2020. jan. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:

Utolsó próbálkozáskent, holnap atvisszuk egy másik dokihoz aki állítólag a legjobb a városban.. ha o sem tud rajta segíteni / de nagyon remelem!/ akkor tényleg sajnos elkell engednem

De remelem nem

2020. jan. 15. 19:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!