Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek? Valakinél voltak...

Mit tegyek? Valakinél voltak már ilyen tünetek esetleg? Mennyi idő volt míg megszűntek?

Figyelt kérdés
A kis macskám ma egész nap nagyon bágyadt volt, látszik rajta hogy nehezen megy csak kovalyog,nem iszik nem eszik , és sárga habosat hány, ami pedig meg furcsa tőle ,hogy folyamatosan elbuj , pl a hűtő mögé bújt, és próbálna minden olyan helyre bebujni ahol nem látszik, elvittem orvoshoz kapott 2 szurit, mondta a doki hogy lázas, és ha holnapra sem javul akkor nem tud mit tennii:( nagyon nagyon aggódom nem szeretném elveszíteni

2020. jan. 11. 21:44
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:

Tényleg mindent megtettünk amit tudtunk, mára már csak vérből állt a szeklete ,és az is kiderült meg ma a dokinal hogy sárgasága van/ máj beteg/ a mája már teljesen eltűnt

Azt mondta hogy semmi esély rá.. így elaludt a cicuskám örökre😭😭😭

2020. jan. 16. 17:42
 32/36 anonim ***** válasza:

Köszi, hogy felnéztél ide.

Annyira sajnálom!:(( Nem mertem megkérdezni, hogy mi van veletek.

Annyira sajnálom!:((

Amit lehetnél megtették. Ilyenkor jön vissza a hitem az emberekben.

2020. jan. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Enni legalább eszik?
2020. jan. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom
2020. jan. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Legalább már nem szenved. Nem vizsgáltattátok meg később hogy mi baja lehetett?
2020. jan. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:
Parvó vírusos volt,/ ami általában a kis cicákat támadja meg, és 80 százalék esély van a gyógyulásra /+ sárgasága is volt, a mája szinte eltűnt
2020. jan. 20. 16:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!