Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicàm maine coon?

A cicàm maine coon?

Figyelt kérdés

Van 1 kiscicàm .

50 ezer forintert vettem, maine coon .

Valaki aki ert hozzajul irna ?

Kuldenek kepet h ö tènyleg maine coon ?


2020. febr. 18. 18:16
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Megduplázod az összeget kb és tenyésztőtől is tudnál venni... Szerintem Maine Coon, legalább is jellegre úgy néz ki, lehet keverék de én ezt meg nem mondom így képekről. De amúgy mi van ha nem az? Ugyan úgy szeretni fogod.
2020. febr. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Aranyos cica. De igen, máskor nézz utána jobban a dolgoknak. Mert ez az 50 ezer csak lehúzás, mert hisz nem törzskönyves úgy sem, és akkor már inkább jobb egy menhelyi cicát befogadni. A maine coonok elég drágák egyébként (meg úgy átlagban a törzskönyves macskák), ha jól tudom 150 ezertől kezdődnek.
2020. febr. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Nem baj , ha nem az , csak èrdekelt ... attol meg en szeretem
2020. febr. 18. 18:59
 14/24 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem se fajtiszta.. De nagyon cuki :)
2020. febr. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Amugy jofogason vettem , egybol megtetszett, 3 hete van nàlam , szöre jò puha , fülei is nagyobbak , azert egy picit mintha volna benne maine coon beütès ...

Akitöl vettem az azt mondta h ritka a tri color szinu ilyen cicus

2020. febr. 18. 19:13
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

"Akitöl vettem az azt mondta h"

Sose attól informálódj, aki el akar adni neked valamit!

2020. febr. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
91%
Az is lehet, hogy az eladó nem is akart szándékosan átverni, csak halvány lila gőze sincs, milyen a Maine Coon. 😁
2020. febr. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon egyszerűen meg lehet állapítani, hogy egy kutya/macska fajtatiszta-e.

Ha van törzskönyve, amellyel vissza lehet követni a felmenőit, akkor fajtatiszta, ha nincs törzskönyve, akkor nem számít annak.

2020. febr. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

El kell hogy keserítselek, ez nem maine coon. Még a fajtajellegűt is csak jóindulattal tudnám mondani.


De én nem is értem basszus, azt hittem ha az ember szeret(ne) egy fajtát, akkor alaposan utánanéz, hogy hogy kell kinéznie és milyen kennelek vannak. Gondolom a Jófogáson megörültél neki, hogy "óccsó", aztán megvetted és jól átvertek. 👏


A macsek ettől függetlenül cuki és szép, de nem is tudom honnan vetted, hogy 50.000-ért te majd fajtatiszta macskát fogsz venni.

2020. febr. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
73%
50 ezer forintért vettél egy macskát, mikor a menhelyen ingyen is örökbe lehetett volna fogadni :(
2020. febr. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!