Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan lehet feldolgozni,...

Hogyan lehet feldolgozni, hogy meghalt a cicám?

Figyelt kérdés
Nem tudok enni, aludni, folyamatosan rá gondolok. Csak őt látom mindenhol. Àllandóan azt várom, hogy előjön valahonnan. A fülemben a nyávogását hallom. És rohadt igazságtalannak érzem, hogy rövid időt tölthettem csak vele. Mikorra csökken a hiánya?
2020. febr. 29. 05:30
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Oké utolsó. Nálam nem évek teltek el,csak 1.5 hét. Amikor kiírtam a kérdést, akkor 3 nap. Első macskám volt, nem volt ebben tapasztalatom még. Nem vagyunk egyformák, engem nagyon megvisel, ezt felvàllalom. Vannak akiknek csak egy macska lett volna, nekem ettől jóval több. Összenőttem vele ilyen rövid idő alatt. És nagyon üres itthon minden nélküle. Sajnálom a kutyusodat, de azért 14 évig élvezhetted a társaságát. Nekem 1.5 év sem jutott belőle. Azzal is tisztában vagyok, hogy több idő után sem könnyű elengedni. Egy még 2 éveset sem viszont borzasztó számomra. Még sok közös idő lehetett volna vele, de már nem lesz. És ez nagyon fáj........
2020. márc. 6. 10:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!