Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ráléptem a lépcsőn lábánál...

Ráléptem a lépcsőn lábánál tekergő cicámra, és meghalt, hogyan lehet ezt feldolgozni?

Figyelt kérdés
Volt egy fél éves mindig ragaszkodó, szó szerint láb körül tekergő cicánk. Ma reggel indultam a boltba, léptem a lépcsőn és egyik másodpercről a másikra ott volt a cica, én megbotlottam és ahogy kapaszkodtam a korlátba, ráléptem a másik lábammal, felsírt, elrohant, s csendben elaludt. Hozzá kell tennem, terhes vagyok, máshogy is működik most az egyensúlyom és ha nem kapaszkodom én magam is ráesek a cicámra. Borzasztóan kivagyok borulva, nagyon rosszul érzem magam, és tényleg egy óvatlan pillanat volt az egész... :'(

2019. szept. 29. 12:00
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Sajnálom a cicust. Téged is. Most már nyilván nem tehetsz semmit. Nem voltál felelőtlen, baleset volt. Ezen csak az idő segít.
2019. szept. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%

Kedves kérdező, most biztos hogy egy darabig nagyon bántani fog a bűntudat, de ez baleset volt. Én egyszer a cicám farkát csuktam be az ajtóval, szegénynek lecsípődött belőle egy 5 cm-es darab, igaz ő ennyivel "megúszta".

Sajnos valahogy túl kell tenned magad rajta. Nem volt szándékos, valószínűleg ő sem arra gondolt, hogy te bántani akarod. Nem szabad emésztési magad ezen. Sajnáld, gyászol meg, de ne ostorozd magad.

2019. szept. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
Gondolom eltört a gerince,vagy ilyesmi.Megmondom őszintén hogy én ezt elég nehezen tudnám feldolgozni,sok időbe telne,és marha nagy bűntudatom lenne sokáig.Valami célt kitűznék hogy segítsek pl. egy vagy több menhelyi cicusnak,akiket magamhoz vennék.
2019. szept. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%
Sem mentális beteg, sem idióta nem vagyok! Sajnos, pedig lehet könnyebb lenne úgy az életem... :) De az isten áldja meg, fogadni merek, hogy a gyerekére nem fog rálépni a kérdező! Mert oda fog rá figyelni! Biztos vagyok benne, hogy nem az első eset, hogy a lépcsőn lábatlankodott a cica. Ha tudod, hogy hajlamos erre, akkor elővigyázatosnak kell lenni! Ennyi!
2019. szept. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Akik normálisan tudtak reagálni, köszönöm a kedvességüket!!!


Aki meg úgy ítélkezik, hogy egy csepp empátia nincs benne, vagy úgy hiszi " kamu", inkább ne írjon.

Sok ehhez hasonló kérdés van itt valóban, de nem hiszem, hogy ebből a témából bárki gúnyt űzne mert unatkozik.

Hányan írjak ki, hogy egy szerettük meghalt, visszafordíthatatlanul beteg, stb? Nem feltétlenül a pátyolgatás miatt, hanem mert olyan más tapasztalatokra kíváncsiak amik építhetik, segíthetik őket.

2019. szept. 29. 13:05
 6/8 anonim ***** válasza:
53%

"elrohant, s csendben elaludt"

Magyarul elrohant, te meg mentél tovább mintha mi se történt volna ő pedig szépen fájdalmak közepette meghalt.


Talán hívhattál volna hozzá állatorvost vagy valami! Utána mehettél volna, megnézni mi van vele.

2019. szept. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Természetesen nem így történt, hogy szépen tovább mentem, utána mentem én is és a párom is de már nem lehetett volna sehogy segíteni.

A megnyilvánulásaidból, jókívánságaidból látva nem tudom ki az állat...

2019. szept. 29. 14:20
 8/8 anonim ***** válasza:
42%
Csak szólok, hogy az utolsó hozzászóló nem én vagyok, csak azonos a százalékunk. De ezek szerint nem csak én vagyok ilyen véleményen.
2019. szept. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!