Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 8 hetes kezdő cica gazdi...

8 hetes kezdő cica gazdi vagyok. Külön szobába alszik, mit csináljak ha éjszaka sírni fog?

Figyelt kérdés
2010. júl. 24. 22:30
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Miért alszik külön szobába? :O Eddig nem külön aludt?
2010. júl. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Ma vettem és hoztam haza,első napja van nálam.
2010. júl. 24. 22:33
 3/34 anonim ***** válasza:

(Első)

Ez esetben szerintem menj akkor majd át, nyugtasd meg. :)

De miért alszik külön? :O

2010. júl. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
Az enyém első este az ágyban aludt. Minek külön rakni? Ez egy macska...
2010. júl. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
hát biztos fog sírdogálni szegényke és lehet hogy depis is lesz mivel nem elég hogy el álasztoták az anyucijától de még te is külön szobába teszed?szegényke:(inkább vidd e magadhoz rakd az alomba párszor és nem fog máshova wc.zni ugyhogy lehet szobában is tartani mert igy egyedül érzi magát és nincs biztonságba avgyis ez az érzete.vidd be magadhoz rakj neki az ágyad mellé egy kis fekvöhelyet mibe bele megy s abba puha párnácskát avgy valami puha dolgot és rakd bele ott fog majd aludni:)de semmi képpen ne hagyd egyedül mert depis lesz szegény egyedül a nagy szobában:(
2010. júl. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem ne csinálj semmit. Ha van mindene akkor hagyd és majd abbahagyja, különben minden éjszaka felkelt...
2010. júl. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

Kertes házban élek és nem szeretném a házban tartani majd,az előző macsek(bár az nem az enyém volt,és idősebb)sosem volt b

ent a házban.De mivel még pici,és rajta kivül 4 kutyám van,nem szeretném ha kint tőltené az éjszakát,és azt sem ha hozzám szokna,illetve az ágyamba.

2010. júl. 24. 22:40
 8/34 anonim ***** válasza:
31%
Persze, hagyni, hogy sírjon szerencsétlen, okos, utolsó...
2010. júl. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
Nem. nyaljam ki a s*ggét... Attól lesz neki jó. Szeretem az állatokat de nem fogok a macskával szenvedni éjszaka ha mindene megvan és nem beteg... Biztos bele fog halni és utálni fog egész életében -.-" Jeletsél már fel mindjárt állatkínzásért mert nem hagyom a fejemre nőjön! :D
2010. júl. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Na,beengedtem a szobámba,de most már azért sír hogy feljöhessen az ágyamba!Na,neeee:-(...oda nem.
2010. júl. 24. 22:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!