Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 8 hetes kezdő cica gazdi...

8 hetes kezdő cica gazdi vagyok. Külön szobába alszik, mit csináljak ha éjszaka sírni fog?

Figyelt kérdés
2010. júl. 24. 22:30
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
31%
Nem azért mondom, de ha fajtatiszta Main Coon, akkor azt te megmondtad a tenyésztőnek, hogy kinti macskának szánod? Mert rendes tenyésztők a fajtatiszta macskákat nem is adják el kintre...
2010. júl. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
És azt is vegyük figyelembe,hogy mivel kertes házban élek,és kint lesz majd a szabadban,a kutyákkal....beletapos a pisikbe,kakikba,meg nyalogatják egymás pisijüket,seggüket.Más ha panelban él egy macsek,mert az sosem lát ott füvet(ennyi erőből az is lehet állatkínzás,ha én az vagyok mert nem engedem be az ágyamba),ne feledkezzünk meg hogy a macska ragadozó,kell nekik a szabadlevegő,a szabadmozgás!
2010. júl. 24. 23:10
 23/34 A kérdező kommentje:
Természetesen közöltem...és utána is olvastam.Ajánlom figyelmedbe neked is hogy utána nézz,ugyanis ez a macska kiválóan bírja a telet is.
2010. júl. 24. 23:13
 24/34 anonim ***** válasza:
A main coon kölykök nem is így néznek ki. Kamu.
2010. júl. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
Pf:-)...még csak válaszra sem méltatlak:-)
2010. júl. 24. 23:14
 26/34 anonim ***** válasza:

[link]


Egy nyolc hetes main coon kölyök már olyan mint amit a fenti linken látsz.

A tenyésztők nem azért nem adják el kinti macskának ezeket az tenyésztett példányokat, mert nem bírják a telet.

A kutyád is fajtatiszta, de még azt sem tudod, hogy kell leírni?

Itt éled ki az álmaidat vagy mi?

2010. júl. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
amugy is minden állat fajtiszta de nem fajtatiszta a te cicád main coon keverék cica de semmi féle képen semm fajtatiszta!vab törzskönyve?lehet hogy egy szaporító tenyésztőnek adta ki magát.am hány oltása van már meg?a tenyésztök nem adnak kintre fajtatiszta cicát és nem meg kéne sértödnöd mert meg mondják az igazat hogy keverék a cilád de etől függetlenűl szeresd öt.de ez tény hogy ö nem fajtatiszta cica!
2010. júl. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
Persze.És a törzskönyve is kamu,és az állatorvos is kamuzott:-).Inkább próbáld megemészteni,hogy én megtehettem hogy vettem magamnak 70.000ezerért egy macskát:-).Nem képzeled hogy majd én elkezdek magyarázkodni neked hogy bebizonyittsam a macskám eredetét?!Pf...szánalmas egy alak vagy,gondolom az életed is az,ezért jársz ide kötekedni.Szerezz magadnak inkább egy nőt,szórakoztasd azt:-).Több sort nem érdemelsz.
2010. júl. 25. 08:39
 29/34 anonim válasza:
Az én cicám az előszobában aludt és minden reggel költött 6 kor már fel volt kelve és nyávogott szerencsére leszokott róla de első napokban amikor nyávogott beengedtem és ketten aludtunk tovább. Egyszer csak ébredtem és ott aludt a fejemen :P
2010. júl. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

Egyik az, hogy nő vagyok és van párkapcsolatom. Másik az, hogy nekem tényleg van törzskönyves macskám és én tényleg megbeszéltem a tenyésztővel, hogy ő milyen helyre adja és miért. Harmadik az, hogy az állatorvosok az állatok betegségeit gyógyítják, nem a fajtájukat totózzák ki.

A kedvenc példám a csivava-yorki mixszel átvágott kérdező, akinek pedig azt mondta az állatorvos, hogy fajtatiszta a kutya mert foltos a szájpadlása. Még ilyen hülyeséget. Na mindegy, legyél boldog a légváraidban. Csak tudod aki álmokból épít várat közben elfelejt élni.

2010. júl. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!