Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Valami baja van a cicámnak?

Valami baja van a cicámnak?

Figyelt kérdés
3 napra eltűnt itthonról, kiderül, hogy egy gyárba volt bezárva. Az egész macska olajos volt, ezért megfürdettük. Tartok attól, hogy mérget evett. Ha fekszik akkor csak a száján vesz levegőt és kidugja a nyelvét. Rendesen eszik és iszik is. Többet is akar mint általában,de ma sűrűn nyávog és folyton rázza a végtagjait. Lehet csak én aggódom túl a dolgot és nincs semmi baja, de hátha valakinek van hasonló tapasztalata.

2020. márc. 10. 16:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképp nem akarlak megijeszteni, de az én cicámnak ez lett a veszte. Bement az autó alá, ráfolyt a motorolaj, ő szépen lenyalta, mire megfürdettem már evett belőle, pedig egyáltalán nem volt nagy olajfolt! Bevallom, hogy felelőtlen voltam és fogalmam sem volt róla, hogy ebből bármi baja lehet. Harmadnap láttam, hogy mennyire borzalmas állapotban jön haza. Rohantunk vele a dokihoz, ahol kiderítették, hogy az olaj tönkretette a veséjét, egy egész napig bent tartották és küzdöttek érte, de estére sajnos már csak azzal fogadott az orvos, hogy döntsek, elaltassuk vagy várjuk meg a másnapot, és ha még akkor is életben van, akkor van esélye a túlélésre. Önző módon várni akartam, de 1 órával később már olyan borzasztó állapotban volt, hogy biztos voltam benne, itt a vége... visszavittem, hogy elaltassák. A mai napig gyűlölöm magam ezért, mert ha az olajfolt felfedezésekor azonnal dokihoz viszem, megmenthető lett volna. Nem tudtam. Imádtam azt a cicát és amíg élek, hibáztatni fogom magam.

Vidd el, amint tudod.

2020. márc. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Mi van a cicussal?írd már meg,voltál vele dokinál?
2020. márc. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
0%
Úgy sem volt. Esélyes, h lenyalta
2020. márc. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Írj légyszíves mindenképp, mi van a cicával! Remélem voltatok vele orvosnál!
2020. márc. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Voltunk vele orvosnál, megvizsgálta és azt mondta semmi baja sincs senki,szerencsére. Már sokkal jobban is néz ki, kissé még aggódok érte, de remélem tényleg semmi baja.
2020. márc. 12. 14:01
 16/17 A kérdező kommentje:
Semmi baja sincs neki*, egyfolytában játszik és ugrándozik, megbizonyosodtunk róla, hogy kiscicái is lesznek. Szóval mindenki boldog most :)
2020. márc. 12. 14:11
 17/17 anonim ***** válasza:
Jaj de jó! :)
2020. márc. 15. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!