Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hova fordulhatok, ha beteg a...

Hova fordulhatok, ha beteg a cicám, de nincs pénz orvosra?

Figyelt kérdés

Az én munkahelyemre is elért a koronavírus felhajtás.


25 embert küldtek el, közöttük engem is.


A cicám 2 napja nagyon rosz állapotban van, és egyszerűen lassan sírhatnékom van, mert nem tudom orvoshoz vinni, mivel sajnos nagyon kevés pénzt kaptam.


Nem a nagam sorsa érdekel, az utolsót is odadnám, hogy lássa orvos, még a telefonom is nevhírdettem, hogy eladó de senki nem veszi. Gondolom félnek, hogy fertöző telefont vesznek.


Mit tudok tenni ebben az esetben?


Kajája van, mert azt mindig megveszem mikor pénzt kapok.



2020. márc. 17. 21:07
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
94%

Mi a baja a macskának?

Állatvédőket meg lehetne keresni, vagy szoktak engedélyezni részletfizetést is bizonyos állatorvosok..

2020. márc. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
80%
Kölcsön a barátoktól, rokonoktól, esetleg személyi kölcsön. Értékesebb ékszert, bútort eladni. A kórházban kérhetsz részletfizetést.
2020. márc. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
86%

Én is azt javasolnám, amit az előttem szólók de linkelek egy oldalt, ahol online lehet kérdezni. Ha tényleg nincs más megoldás, de szerintem lennie kell, jobb a semminél:

[link]

2020. márc. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
#1 Mert előre láttam, hogy jön egy virus ami bedönti a mubkahelyem. Gratulálok a hatalmas eszedhez.
2020. márc. 17. 21:47
 5/33 anonim ***** válasza:
72%

# 1 : Igazán empatikus hozzászólás... Nyilván nem kerültél még soha váratlanul pénzzavarba. Örülj. A kérdezőt most bocsájtották el, ezért nincs pénze. Tudod, egykor nekem is meg volt mindenem, nem okozott gondot, ha éjszaka kellett akár taxival vinni a cicát orvoshoz, ahol az az egy alkalom 25 ezer volt, a többit sosem számoltam össze, nem is tudnám.

Aztán munkanélküli lettem, egy havi minimálbérrel küldtek el Karácsony előtt...

2020. márc. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

A cica alig eszik/iszik.


Fekszik egész nap, mikor felkel erősen inogva megy.


Holnap teszek még egy kört mit tudnék pénzé tenni.

2020. márc. 17. 21:48
 7/33 anonim ***** válasza:
26%

Vidd el dokihoz, kezelni fogja, aztán közlöd, hogy amúgy nincs is nálad pénz és elszaladsz, kitalálsz valami jó dumát, aztán szerzel pénzt a föld alól is.

Szidhatod az egyes válaszolót, de nagyjából igaza van. Én csak annyiban válaszoltam másképp, hogy rávilágítottam egy másik lehetséges rossz megoldásra. Kérdés: a macskádat hozod rossz helyzetbe, vagy az állatorvost? Neked mindenhogyan rossz lesz.

2020. márc. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
42%
Fogyott?
2020. márc. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
53%
Széklete és vizelete van?
2020. márc. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
37%
# 8 - Na persze, csak hát, a tartalék is elfogy egyszer... É mindent eladtam, még a lakásomat is. Most albérletben lakom, a cicámmal. Mert nekem senkim és semmim nincs már rajta kívül..
2020. márc. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!