Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hova fordulhatok, ha beteg a...

Hova fordulhatok, ha beteg a cicám, de nincs pénz orvosra?

Figyelt kérdés

Az én munkahelyemre is elért a koronavírus felhajtás.


25 embert küldtek el, közöttük engem is.


A cicám 2 napja nagyon rosz állapotban van, és egyszerűen lassan sírhatnékom van, mert nem tudom orvoshoz vinni, mivel sajnos nagyon kevés pénzt kaptam.


Nem a nagam sorsa érdekel, az utolsót is odadnám, hogy lássa orvos, még a telefonom is nevhírdettem, hogy eladó de senki nem veszi. Gondolom félnek, hogy fertöző telefont vesznek.


Mit tudok tenni ebben az esetben?


Kajája van, mert azt mindig megveszem mikor pénzt kapok.



2020. márc. 17. 21:07
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

Széklete nem nagyon, pisi igen.

2 napja van rosszul, fogyást nem tapasztaltam de étvágytalan.


#8 Örülök neki, hogy neked ikyen tökéletes életed van, hogy tudsz félre tenni.


Nekem segítenem kell anyósomat, fizetnem kell számlákat.


Emelett nem iszok bem járok bulizni.


De nem fogok neked magyarázkodni. Ha értelmes ötlet nem jut eszedbe, i kább lapozz tovább...

2020. márc. 17. 22:04
 12/33 A kérdező kommentje:

Mellesleg A71 telefon, dominó csomagba véve.


Kb 1 évig kuporgattam rá.


Most bele gondolva, többet nem engedem magam ilyen hejzetbe és lesz tartalékon ami kizárólag a cicáké.

De erre a virus felfordulásra cseppet sem számítottam...

2020. márc. 17. 22:07
 13/33 anonim ***** válasza:
21%
Ha fogyott akkor féreg gyanús ha pl. Hasmenése van akkor okozhatja baci vagy vírus ha hányt is akkor mérgezés gyanús, de attól is imbolyoghat ha kevesett evett ivott de vmi vírustól is. Hívd fel az állatorvost és mond el mi a helyzet hogy nincs pénzed a mostani helyzet miatt és jól tanácsolták vmi állatvédő szervezet segítségét is kérheted viszont ha a cicád szokott csavarogni mert kertesbe laktok es netalantan erdőbe akkor vannak olyan betegsegek amik mielőbbi intézkedést igényelnek. A cica volt féregtelenítve és veszettség oltást adtak neki? Azt évente ingyenesen adják. Egy dolgot csekkolj már nézd meg a szemét hogy kancsít- e ez csak biztonsági kérdés ne ijedj meg. Nem vagyok állatorvos csak állattenyésztést tanultam. Holnap hivd fel az állatorvost minél előbb.
2020. márc. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:

Panelben lakunk.

Csak a mi életterünkben mozog, egy másik cicával, neki semmi baja.


Holnap feltétlen elviszem az orvoshoz. Rendszeresen a népkertibe járok velük, oltások miegyébb Miskolcon.


Remélem megértik és segíteni tudnak. :(

2020. márc. 17. 22:10
 15/33 anonim ***** válasza:
22%

"fizetnem kell számlákat."


Miért, mit gondolsz, mások nem fizetnek számlákat, vagy mit???

2020. márc. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:

Száraz tápból Hillst kap junior tápot. Emelett tasakost, ami ez:


[link]


Laktóz mentes tejet heti 2x kapnak, van macskafű nekik.


Húst forrázva kapnak csirkét.

2020. márc. 17. 22:14
 17/33 anonim ***** válasza:
18%

Jól van kérdező így kizártunk két dolgot, mert írtad, hogy féregtelenítve volt, és veszettség oltása is van!


Mert amúgy ha az utóbbi áll fenn, akkor népegészségügyileg is jelenteni kellett volna, tehát a rendőrségnek is szólnotok kellett volna, és hatóságilag állatorvosnak is, attól független hogy van pénzed vagy sem.


Holnap szépen keresd telefonon a dokit. És jelezz már nekünk is mit mondott a doki miután vitted és kezelte.

2020. márc. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
75%

Nem olvastam el minden választ, de a mocskolódni próbáloknak jelezném, hogy megtennétek, hogy mielőtt szólnátok gondolkoznátok előtte? Ezen helyzetben nem probléma ha elfogyna most a szó nálatok.


Én megértem, hogy most mindenkinek nehéz a karantén amit most mindenki otthon tölt, de miért kell a nehéz helyzetben lévőbe még jobban belerúgni? Hm?


Előtudjátok venni a tisztelem a másikat is online térbe, mert mert segítséget kérni, mert meg akarja oldani a kedvence problémáját annak ellenére is hogy nincs most jelenleg pénze. Többen vannak így most, és jó lenne ha a lepénylesőtöket most értelmes dolgokra használnátok, pl. kezdjetek el unalamtokba nyelvet tanulni, értelmesebb energia mint olyan emberbe rugdosni szóval aki nagyon szenved! Szégyeljétek magatokat!


23-as vagyok!

2020. márc. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
30%
*kezdjetek el unalmatokba nyelvet tanulni javítva
2020. márc. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
80%

ha a merttel és a szóval van problémád, olvasd többször újra amit írtam mert értelmezned kéne.


mert- merni, megtenni valamit


szóval- nem a határozószóra gondoltam, ami az elmondottakból következik szóval, hanem a szavaitokkal amit írtok.


Én legalább próbálok neki segíteni! Szóval legyetek már olyan jók és lépjetek már tovább, és ne mocskolódjatok itt, mert csak akadályozzátok azokat akik megpróbálnak segíteni neki információkkal!

2020. márc. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!