Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hova fordulhatok, ha beteg a...

Hova fordulhatok, ha beteg a cicám, de nincs pénz orvosra?

Figyelt kérdés

Az én munkahelyemre is elért a koronavírus felhajtás.


25 embert küldtek el, közöttük engem is.


A cicám 2 napja nagyon rosz állapotban van, és egyszerűen lassan sírhatnékom van, mert nem tudom orvoshoz vinni, mivel sajnos nagyon kevés pénzt kaptam.


Nem a nagam sorsa érdekel, az utolsót is odadnám, hogy lássa orvos, még a telefonom is nevhírdettem, hogy eladó de senki nem veszi. Gondolom félnek, hogy fertöző telefont vesznek.


Mit tudok tenni ebben az esetben?


Kajája van, mert azt mindig megveszem mikor pénzt kapok.



2020. márc. 17. 21:07
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
90%
Na ez megnyugtató. A macskanátha macskáknál amúgy is étvágyügyileg nehéz betegség. Örülök hogy jól van a cica.
2020. márc. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
62%
Én vagyok a 0%-os válaszoló aki állattenyésztést tanult. 31-es vagyok. Mielőbbi gyógyulást a cicának.
2020. márc. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Régi kérdés, valahogy ide kerültem. Láttam, hogy volt dokinál. Meggyógyult teljesen?
2022. máj. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!