Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A család hamarosan 10 hónapra...

A család hamarosan 10 hónapra kiköltözik külföldre, van egy házimacskánk aki sajnos itthon marad! Elfog kóborolni messzire?

Figyelt kérdés
3 havonta azért haza nézünk pár napra, de sajnálom a macsekot. Ez egy ilyen kényes felnőtt fiú macska,mindig játszani kell vele.
2020. febr. 8. 06:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Vagy éhen fog pusztulni.
2020. febr. 8. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Talán gondoskodni kellene róla nem? Valakinek elajándékozni, végső esetben menhelyre bevinni. Még az is jobb mint hogy éhen pusztuljon szerencsétlen. Mennyi gyökér ember van istenem!
2020. febr. 8. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

2-es válaszoló!

Azt hiszed,hogy most okos dolgokat írtál?

Elárulom,hogy nagyon nem!

1.Nekünk itt a faluban már senki rokon sincs akinek odaajándékozhatnánk!

2. Senkit nem lehet megkérni semmilyen jószívességre.. sajnos én ezt jobban tudom. Itt kivételes g..i emberek élnek.

3. Menhely??? Te nagyon nem tudsz semmit akkor a menhelyekről. Szerinted ott örökké vannak az állatok? Elárulom neked,hogy nagyon nem. Családtagom dolgozott bizonyos városban xy menhelyen..csalódott az ott látott dolgokban. Tehát először mindenki legyen tájékozott és úgy írjon okos dolgot! Köszönöm!

2020. febr. 8. 07:00
 4/13 anonim ***** válasza:
98%
Tehát akkor miért is nem adjátok örökbe olyannak aki nem hagyja faképnél 6 hónapig a macskát?
2020. febr. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Mert nincs kinek!

Mástól meg tuti elkóborolna! 3 éves macska már nem tud új helyen megmaradni!

2020. febr. 8. 07:26
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Kezdjétek el hirdetni, ismerősöknek, ismerősök ismerőseinek szólni.

Ha csak úgy otthon hagyjátok, az nagyon rossz a macskának, ráadásul természetkárosítás. az elvaduló macskák rengetek fészkelő madarat, fácáncsibét, kinyulat pusztítanak el, mielőtt kimúlnának. Elgázolják őket, kilövi őket a vadász...

A menhelyekről hazavitt állatok is megszokják az új helyüket, a tiétek is megszokja majd. Ha lesz új helye.

Pár napig bent tartja az új gazda, és utána a cica már tudni fogja, hogy hol kap enni.

2020. febr. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
kinyulat=kisnyulat
2020. febr. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szóval szerinted az a megoldás, hogy télen a szabadban magára hagyod! Gratulálok! Fogadtam be én is felnőtt kandúrt, működik. Készíts róla jó képeket és hirdesd Fb-n, jófogáson ingyen elvihetőként! Ez az egyetlen esélye!
2020. febr. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
95%
Igaza van a 8-asnak. Hirdesd meg, meg fog szokni másnál is. Nekem is olyan macskám van, akit a gazdája vagy elhagyott, vagy meghalt és hozzám szegődött.
2020. febr. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
90%
Te ezt teljesen komolyan is kérdezed? 3 havonta pár napra "haza nézünk". Remélem hogy el fog kóborolni olyan helyre ahol majd gondoskodnak róla!
2020. febr. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!