Kezdőoldal » Állatok » Macskák » ! Született itthon 4 kiscicánk...

! Született itthon 4 kiscicánk 4-5 hetesek de az egyik nem hajlandó megkóstólni a macskakaját viszont a rántotthús nagyon ízlik neki szinte egyben lenyeli🥺?

Figyelt kérdés
már próbálkoztam belenyomni egy picit az orrát hogy lenyalja hátha megtetszik neki de semmi. lehetséges hogy nem ízlik neki? mindegyik macskánknak ilyen macskakaját adunk viszont ő az egyetlen aki egy falatot sem hajlandó enni belőle. bezzeg a virslit meg a rátotthúst eszi mint kacsa a nokedlit. Hogyan tudnám rávenni hogy legalább megkóstólja a macskakaját???

2020. márc. 31. 10:45
1 2
 11/11 anonim válasza:
Én vagyok a hetedik. Nekem volt egy kb 11-12 éves macskám is csak már nem él. De itt faluban nem is csodálom elkapta egy kutya megtaláltam a macskát az út mellet szét volt harapva :(
2020. ápr. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!