Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tényleg kegyetlen vagyok?

Tényleg kegyetlen vagyok?

Figyelt kérdés

Van pár hónapja egy befogadott cicánk. Kint nőtt fel, de az előző cicám kinti volt, csak éjszaka jött be, el is tűnt...

Így a mostani inkább benti, de mivel szeret kint lenni, kiszoktam néha kötni egy hámmal a házunk elé. Így tudom figyelni, és ő is kint lehet. Kb. 3 méter a hám, annyi mozgástere van. Már teljesen megszokta, magától megy a helyére,a hámból se bújt ki soha. Bent természetesen szabadon garázdálkodik.

Bazi nagy a telek, a kerítést nem tudjuk cicabiztossá tenni, pláne hogy hamarosan költözünk. Csináltunk neki egy kis kijárót, de az ajtót nem tudtuk meg megoldani,az azért nem működik.

Ha elköltözünk végre, lesz cicabiztos kerítés, vagy kifutó. A szomszédunk viszont beszólt, hogy engedjük szabadon, had mászkáljon. Kicsit elbizonytalanított. Tudom, hogy ez nem a legjobb, de ideiglenesen működik. Nem akarom őt is elveszíteni, ahogy az előzőt.


2020. ápr. 3. 17:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
cica biztos kerítés az milyen?
2020. ápr. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Mi gorgo rudakat szeretnenk majd a tetejere, mivel gorog, nem fog tudni atmaszni, lepottyan. Gondolom par alkalom utan nem is fog probalkozni.

A masik, hogy vmilyen massziv kerites anyagbol, akar erosebb tyukhalobol, a kerites tetejere szerelsz 40 cm magas elemeket, amiket bedontesz a kert fele kb. 45 fokkal. Nincs olyan hasizmuk, hogy azon at tornazzak magukat. Ez olcsobb, de a masik oldalrol szomszed cicus at tud jonni, viszont visszafele mar nem tud menni o sem, ez okozhat gondot.

Nem lehetetlen biztonsagossa tenni a kertet, de ez nekunk koltozes elott egy vagyon lenne, kb. 130 meter hosszusagban.

2020. ápr. 3. 20:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!