Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan harcoljam ki anyánál,...

Hogyan harcoljam ki anyánál, hogy bent tarthassam a kiscicánkat?

Figyelt kérdés
Anya nem akarja, hogy bent legyenek de én nagyon szeretném ,tudnátok ötleteket adni hogy hogyan kérjem meg?

2020. máj. 7. 20:02
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Ne akard anyukádra erőltetni azt amit nem szeretne.
2020. máj. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
11%
Miért? A macska kinti állat.
2020. máj. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
17%
Ne akard. Hidd el sokkal jobban szeret kint élni főleg ha nem laktok forgalmas utcában akkor jobb neki kint. Ha viszont elég forgalmas akkor érdemes meggyőznöd.
2020. máj. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
11%
A macskáknak azért van szőre, hogy ne kelljen bevinni a szobába. Az orvosok sem ajánlják a bent tartást.
2020. máj. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%

Sehogy. Nem tudom hány éves vagy, mennyire vagy szófogadó, de néha lehetsz rossz is. Vidd be a macskát a szobádba. Aztán ha anyád észreveszi, kirakatja veled. Ha eleget hozod vissza előbb utóbb magátol be fog surranni. Anyád biztos nem fog örülni, de ha ennyit se lázadol magad érdekében érdekes felnőtt leszel. Kiskoromban én anyukám is nagyon ellenében volt a kinti benti cicának, de megszokta.

Sokat segít ha gondozod is azt a macskát nem csak bent akarod tudni. Takaríts utánna, etesd ha bent van.

2020. máj. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
58%
Vigyél ki a cicának egy bélelt dobozt. Akár egy meleg vizes (nem forró!) palackot is bedughatsz, amit rongyba/törülközőbe csavarsz, hogy jó meleg legyen neki :)
2020. máj. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek,megengedte,jee
2020. máj. 7. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!