Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek megtalálhatjuk...

Szerintetek megtalálhatjuk még a kiscicánkat?

Figyelt kérdés
A mi házunk közelében rengeteg macska kóborol. Egy nőstény a kertünkbe fialt és a legéletrevalóbbat befogadtuk. Kb akkor már 2 hónapos lehetett és kb 3-4 hétig volt velünk. Általában mindig kint voltunk vele mikor kiengedtük mert egy nagy kenelszerű kis műanyag házban tartottuk. Egyik nap édesapám kint adott neki enni, after that ment ebédelni. 20-30 perc után visszament a cicához de nem volt ott. Az egész házat, kertet , mindent megnéztünk amit csak lehetett. Szomszédban is. Egyszerűen nem találjuk sehol. Csak a kertünket ismeri máshol nem is volt. Annyira szerettük , kis okos életrevaló cica volt és nagyon szeretném ha előkerülne.Mit csináljunk?
2018. júl. 13. 23:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mikor tűnt el?
2018. júl. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Tegnap 5 óra körül.
2018. júl. 13. 23:43
 3/15 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem még simán előkerülhet, a mi egyik cicánk 3 hónapos volt, mikor ideköltözött és még csak pár napja lakott itt, amikor nyomtalanul eltűnt. Igaz, ő csak 1 napra szívódott fel, de kiderült, hogy lement a pincénkbe és bebújt valami kis lyukba, aztán ott aludt egész végig. Utána még párszor előfordult, hogy ilyen egész napokra elszublimált, de végül mindig előkerült. Szerintem ne gondolj egyből a legrosszabbra, lehet, felfedezi a környéket, vagy talált valami kis zugot, ahova elbújhat.
2018. júl. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

A mieink ebben a korban mindig eltűnnek akár napokra, hetekre is, mondjuk itt más macskakedvelő is van, aki eteti őket (de itt sem éheznek, persze, nem tudom, miért mászkálnak el, ráadásul ilyen tartósan). Most sem látom őket, csak heti párszor, a csuda tudja, hova mennek, de vissza szoktak jönni.


A tied még nem tűnt el régen és elég nagy a mászkáláshoz, még simán visszajöhet, persze az ember sosem tudhatja az ilyet, megértem, ha aggódsz :(

2018. júl. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Nekünk a két hónapos kiscicánk tünt el de ő több mint két hétre majd megtaláltam a közelünkben lévő tó mellett egy kisseb lyukba azóta nagyon ragaszkodik hozzám és a kerten kívűl nem mer menni sehova csak velem bár azt azóta nem tudjuk miért ment el mit csinált vagy hogy egyáltalán mit evett ősszel a semmi közepén hisz csak két hónapos volt
2018. júl. 14. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Lehet elment meglátogatni az utcabarátait. :-)

Ha nem esett baja, biztosan visszamegy, mert ott kap enni.

2018. júl. 14. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Tuti hogy előkerül! Ne bánkódj miatta, de ha előkerül akkor vegyetek neki chipet. Ha esetleg túl drága és a szüleid nem egyeznek bele, akkor meg tartsátok rajta a szemeteket! Kérdezzétek meg a szomszédokat és kutassák át a környéket. Nekem a cicám amikor kicsi volt, beesett a szekrény mögé és egy napon keresztül ott nyávogot!
2018. júl. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Kutassátok*
2018. júl. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Kinti tartás hátránya hogy lövésed nincs róla hol van a macska, megsérült vagy él-e még egyáltalán.

Ilyenkor ugyanúgy mint az eltűnt személyeknél napról napra csökken az esélye hogy viszontláthatod.

Annál biztosabbat hogy vagy igen vagy nem senki nem tud mondani sajnos.

Esetleg valami jeladós nyakörv jó lehetne de ugye a nyakörv is plusz veszélyforrás, mert beakadhat és amiatt kerülhet bajba a cica.

2018. júl. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Sajnos nem találjuk. Már annyit kerestük a szomszédban meg mindenhol. Egyszerűen felszívodott. Mit csináljunk? Hol? Félek nagyon. Annyira hiányzik.
2018. júl. 16. 10:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!