Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol tudok kiscicát vásárolni?

Hol tudok kiscicát vásárolni?

Figyelt kérdés

Több Facebook csoportban is benne vagyok, de mindenki csak keres, és senki nem árul kiscicát. Hol tudok venni?

Köszönöm az értelmes válaszokat.



2020. máj. 13. 09:12
 1/5 anonim válasza:
87%
Inkább fogadj örökbe! A menhelyek dugig vannak gazdira váró macskákkal. Vannak pár hónaposak is, nem csak felnőttek.
2020. máj. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%

Rengeteg ingyen elvihető cica van. Egy csomó szervezettől lehet örökbe fogadni. Akár kiscicát is. De nagyobbat is.

De magánemberektől is vihető el ingyen, hiszen nekik is jó, ha sikerül megszabadulni a nem kívánt kiscicáktól.

Én szervezetnél keresnék. Ott korrekten elmondják a cica állapotát, hogy van-e vmi betegsége, milyen oltást kapott, volt-e féregtelenítve, stb. Nagyobbaknál sok olyan van, aki szobatiszta is már.

2020. máj. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Én is inkább szervezeteket ajánlanék. Vagy biztos van felétek is helyi állatvédő szervezet, akik ideiglenesen befogadnak állatokat. Manapság facebookon is rengeteg ilyen szervezet van fent :)
2020. máj. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2020. máj. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is keress fel menhelyeket, ott mindig van elvihető kiscica. Szaporítót ne támogass!!! Ha pedig egy fajtát szeretnél, csakis megbízható tenyésztőtől.
2020. máj. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!