Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Létezhet olyan, hogy egy pici...

Létezhet olyan, hogy egy pici kölyökcica olyan aktív, domináns, hogy elnyomja az egy éves felnőtt cicát?

Figyelt kérdés
A pici 6 hetes körüli, de a nagy is aktív, játékos, viszont azt látom, hogy az őrületbe kergeti, egy percre nem áll meg, 1xűen lefáraszthatatlan, folyton rajta ugrál a másikon. Ha külön tesszük, hogy tudjon pihenni a nagy, akkor meg vernyog. Mintha sosem aludna, mikor kezd fáradni jól bekajál és feltöltődik, ugrál tovább. A nagy már mintha félne tőle, kerüli. Mi lesz ha nagyobb lesz, lenyugszik, vagy teljesen elnyomja a "régebbi" cicát? Aggódok. A picit úgy találtuk kidobva, a nagy először még örült, de pár óra múlva már beállt ez a helyzet és azóta is(4.napja) ez megy.

2020. máj. 16. 00:06
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Mert őt kiskorban is elnyomták a tesói, akitől elhoztam csont sovány volt, fele akkora, mint a többi és nem szeretnék úgy járni, hogy megszeretem a picit, aztán pár hónap múlva meg kénytelen vagyok elajándékozni, mert sakkban tartja a nagycicát.
2020. máj. 16. 09:17
 12/13 A kérdező kommentje:
Azért mondom, hogy ő egyáltalán nem domináns és mindkettő fiú.
2020. máj. 16. 09:18
 13/13 anonim ***** válasza:
De már nem kölyök, ne kezeld úgy a nagyot.
2020. máj. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!