Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ki hogyan és mivel eteti a...

Ki hogyan és mivel eteti a cicá(já)t? Mire szoktassam kiskorától a hamarosan érkező kiscicámat?

Figyelt kérdés

Az első cicámat nagyon elrontottam és szörnyen válogatós lett, ez az én hibám, sosem volt rend az étkezéseiben. Most érdekelne valami konkrét rendszer, ne az előttehagyós sztorival gyertek, mert abból nálunk csak a baj van.

Írok pár példát, de írhattok ti is, ami nektek bejött.

Előre is köszönöm, mindenkit felpontozok.



2020. máj. 18. 16:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nálam úgy van hogy éjszakára van elötte kb 20gramm száraz ( applaws), napközben meg kap nedveset ( cats finefood/ feringa/premiere /granatapet stb. összevissza) vagy nyershúst( pulykamell,csirkemell,nyúlhús) kb 4x.

Én amit észrevettem, az az hogy a szárazat nem szabad váltogatni, mert akkor fosik. (gondolom a krumpli=>búza=>borsó=>rizs váltásokat nem birja)

Ha nem akarod hogy válogasson akkor talán az a legjobb ha korán sokféle dolgot kap és akkor megjegyzi, hogy az étel az sokféle ízü állagú stb is lehet.

2020. máj. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
53%
Nem kell neki tej, ott a víz. Meg issza. Száraztáp és víz mindig legyen előtte. A tej pedig igenis árt és nem kell neki. Ne erőltesd
2020. máj. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!