Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Becsomósodó macskapisit és...

Becsomósodó macskapisit és macskakakit bezacskózzátok és kuka vagy van, aki a wcbe dobja?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm mondta, hogy ők a wcbe dobják a cuccost. De nekünk az aldis alommal úgy becsomósodik a pisi, hogy óriási darab massza lesz, épphog elfér a lapáton. Az tuti eldugítaná a wct, nem?

2020. jún. 10. 14:36
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Eszedbe ne jusson a wc-be dobni! Kuka.
2020. jún. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Van olyan alom, amit le lehet húzni a wc-n, de ha nincs kifejezetten ráírva, hogy lehet, akkor ne.

Az Aldis nem lehúzható.

Én kis zacskóba teszem, azt összekötöm és úgy megy a kukába.

2020. jún. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
De. Eldugítaná. Inkább zacskóba és kukába. Egyébként eskü nem irigylem a hulladékszállítókat. Itt nálunk pl. felszedik az utcára tojt kutyaszart többnyire, de bedobja a legközelebbi zöld pici utcai kukába. Van ennek egyáltalán valami kultúrája? Megérne egy kérdést, az biztos.
2020. jún. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az összecsomósodott macskapisit a kukába dobom, a macskakakát igyekszem gyorsan egy darab wc-papírral megfogni és a WC-be dobni, mielőtt a macska elásná. Ha nem vagyok otthon, akkor a kaka is a kommunális szemétbe megy.
2020. jún. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%
Zacskót sosem dobj a wc be. Akkora dugulásod lesz!
2020. jún. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%

Van olyan, amire rá van írva, hogy lehúzható, de az ismerősöm szerint, aki duguláselhárítással foglalkozik, azt sem kellene lehúzni. Vagyis azt mondta, hogy nyugodtan, amíg húzogatják, neki biztos lesz munkája :D


Amúgy nálunk a pisinek van külön kuka az alom mellett, a kaki meg megy a klotyóba. Az a pár szem alom, ami a kakira ragad, nem fog dugulást okozni. Amúgy én is Aldisat használok, nekünk az vált be a legjobban.

2020. jún. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Maximum azt az almot lehetne lehúzni a vécén, ami egyébként is lebomlana, de nekem is van csatornás ismerős, ő mondta h a WC papíron kívül a wcbe inkább semmit ne dobjak. A legtöbb macskaalom bentonit alapú, az pedig nem bomlik (aldis is olyan).


Én is zacskózom és kuka, pedig én ilyen forgács szerűt használok ez biztos lebomlik, de nem kockáztatok.

2020. jún. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
"Itt nálunk pl. felszedik az utcára tojt kutyaszart többnyire, de bedobja a legközelebbi zöld pici utcai kukába. " Mert mit csináljon? Vigye haza és kereteztesse be?
2020. jún. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!