Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Találtam itthon két cicakaja-k...

Találtam itthon két cicakaja-konzervet idén januári ill. februári lejárattal. Merjem még odaadni a macseknak, vagy kuka?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 18. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan oda lehet adni neki.
2011. ápr. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Te megennéd a januári/februári lejáratú májkrémet? Én sem.
2011. ápr. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
hát szerintem már tul rég óta lejárt... kuka
2011. ápr. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jajj, ki ne dobd :)

Egy konzervnél 3 hónap semmit nem jelent. Jogszabály írja elő a minimális szavatossági időt, egy gyártónak nem érdeke többet adni rá, hiszen ha utána van panasz a termékre, az már nem az ő felelőssége. De attól a terméknek még semmi baja. De amúgy egyszerű, felbontod, megszagolod, érzed azt, ha baja van :)


És igen, megeszem a 3 hónapja lejárt konzervet, illetve megiszom a sört :) De a kedvencem a 10-15 éve lejárt bor :D

2011. ápr. 19. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Semmi baja, a konzerv még egy év múlva is jó lesz.
2011. ápr. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan add oda. Amíg nincs felbontva,szinte korlátlan ideig fogyasztható, csak kellemetlen, fémes mellékíze lesz. Anno mikor akciós konzerv vásár volt, a légókészletet cserélték :)))) kb. 10 évenként.
2011. ápr. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kuka.
2011. ápr. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!