Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki szabad mosni a kutyus...

Ki szabad mosni a kutyus játékait vagy ha már kritikus az állapota, akkor kuka?

Figyelt kérdés

Van egy kötél játéka, ami 500 Ft se volt, de imádja. Igazából nincs is semmi baja a rengeteg cincálás ellenére se, csak irtó koszos meg büdös.

Ki szabad ezeket mosni, vagy mivel rágcsálja, jobb ha nem teszem mosószerbe?


2020. febr. 16. 08:58
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
Ha tényleg ennyire olcsó akkor érdemes új játékszert venni. A kutya ugyanúgy el fog játszani vele sőt nagyon boldog lesz az új játéknak.
2020. febr. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tényleg próbálkoznék egy újjal, de csak úgy, hogy a régit még nem dobnám ki, csak eltenném. Hogyha az új nem kell meglegyen.

De talán a régit is ki lehetne mosni, de csak valami teljesen szagtalan mosószerrel (mosogatószerrel?) öblítő nélkül.

2020. febr. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Világ életembe rendesen kimostam a kutyák fekhelyeit,játékait és pórázokat, öblítőt is raktam bele igaz csak egy kortyot. Én régóta nem vettem új játékot, szép állapotban vannak amik megvannak ha már büdi,koszos akkor kimosom és mikor újra megkapja azt hiszi,hogy új játék :D Azokat szoktam kidobni ami már nagyon rongyos,darabokban van az kuka.
2020. febr. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!