Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Össze kell szedni a kutya...

Össze kell szedni a kutya "csomagjait" ha nincs a környéken egy kuka sem?

Figyelt kérdés

Pesttől kicsit távolabb lakom és olyan hülye az önkormányzat hogy nem képes egy kukát kitenni sehova. Éppen ezért én nem szoktam összeszedni a kutyám után a kakit, mert nincs kedvem több háztömbön keresztül cipelni, a nem éppen virágillatú zacskót. Össze kéne szednem így is?

És mi van ha folyós? A kutyám néha szokott fosni, biztos össze eszik valamit vagy nem tudom nem ez a lényeg. Ilyenkor hogy szedjem össze? Kapirgáljam fel vagy mi?

Többször is rám szóltak hogy szedjem össze én meg mondtam, hogyha utána megengedi hogy kidobjam a szemetesébe. Azt azért már nem, hogy képzelem hogy ilyet merek kérni. Szerintetek jogos, hogy megkérnek rá? Biztos van benne igazság, de hát így mit csináljak?


Még az a kérdés, hogyha én összeszedtem egy séta alkalmával a kakiját és csinál még egyet akkor mit csináljak? Ez egy megtörtént eset, még egyetlen egyszer sem kakilt kettőt egy sétán belül. És ezért mindig csak egy zacskót viszek. Mit csináljak ilyenkor ha rám szólnak hogy szedjem össze?


Ezek külön kérdések szóval próbáljatok meg mindegyikre válaszolni, köszönöm.



2018. dec. 10. 10:53
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mindenképpen össze kellene szedni. Szerintem ha zacskó szája össze van fogva, megoldható hogy ne legyen olyan szaga.

Rossz hogy sétáltatásnál otthagyják és a kertvárosi övezet úgy néz ki, hogy az borzalmas. Ráadásul sok helyen az a "trendi", hogy ha úgy látják adott ház tulajdonosa nincs kint, simán hagyják hogy az illető kapuja elé piszkítson a kutya...

2018. dec. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
93%

Igen, össze kell szedni! Akkor is, ha három csomagot csinál! Akkor is, ha híg!Vigyél magaddal több zacskót és igen, kapargasd fel, majd öntsd le vízzel. A legbunkóbb, legközönségesebb dolog városban ott hagyni a kutyaszart, emellett ez szabálysértés is! És az ilyen felelőtlen, igénytelen emberek miatt, mint te, gyűlölik sokan a kutyásokat! Kutyásként ha látnám, hogy nem szeded össze, esélyesen utánad hajítanám vagy rád kenném. Én is szoktam szólni, ha látom, hogy valaki ott hagyja!


Az, hogy nincsenek szemetesek téged még nem ment fel a kötelességed alól! Nálunk is van ilyen rész, ha nem.tudom magammal vinni, akkor én az egyik lámpaoszlop tövébe rakom, vagy pl a levert szemetes helyére gyűjtöm, a szemét elszállításakor ez is el szokott tűnni.

2018. dec. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
94%

Nincs kedved elcipelni egy kukàig?


Másnak még biztos nagy kedve van belelépni.

Vigyél több zacskót, ha többször kakálna. Röhejes vagy.

2018. dec. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
93%
Ezt megkérdezni se kéne. Alap dolog .
2018. dec. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Andizsuzsi ***** válasza:
92%

Össze.

Nem egy zacskóval kell menni a kutyát sétáltatni, és akkor nem gond, ha több csomagot is rak. Nem is értem, ha tudod, hogy több részletben végzi a dolgát, akkor miért egy zacskót viszel. Ha fosik, akkor a lehető legjobban kell összeszedni. Ha tudod, hogy nincs köztéri szemetes a közelben, akkor viszel magaddal egy reklámtáskát és abba gyűjtöd a csomagokat addig, amíg ki nem tudod dobni. Ez nem kedv kérdése.

2018. dec. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
92%

uhh

Előttem is itt szokták hagyni a szart, este megyek el itthonról és rendszeresen lépek bele más kutyájának a szarába.


Ha ki tudom figyelni, hogy ki hagyja itt, éjszaka biztos bekenem a kapukilincsét a szarával, a maradékot meg majd a postaládájába gyömöszölöm.

2018. dec. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Úristen, nem kell leordítani a fejemet. Azért kérdeztem ezeket, mert gondolkodtam rajta hogy mostantól összeszedem.

Csak kíváncsi voltam, hogy a többi ember mit gondol.

#5. válaszoló, direkt leírtam hogy váratlan helyzet volt és még egyszer sem történt ilyen.

2018. dec. 10. 11:45
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy...a műanyag dobozt se dobom el a természetben se sehol ha épp nincs kuka... mégis hogy gondoltad? :D Ott hagyod mert szar a köz-igazgatás, akkor inkább te is szar emberré válsz? :D


Ha pedig azt tapasztalod, hogy a kutya kakil kétszer, és csak egy zacskót vittél, legközelebb (tanulva az esetből) viszel még egyet, vagy akár egy tucatot is.

2018. dec. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
88%
Itt mindenki harapós, ezt fogadd el, és emelkedj ezen felül. Nem kell megsértődni, de itt azt a fogadtatást látod, amit élőben is gondolnak az emberek max nem mondják. Jobb ha felvértezi magát az ember ;)... itt lehet gyakorolni. :D
2018. dec. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
80%
De, sajnos le kell ordítani, ha egyszer a jó anyád nem tanított meg téged a kultúrált viselkedésre! Ennek nem most kellene eszedbe jutnia, hanem már a legelső sétán, amikor kiviszed a kutyát! Komolyan, ha még ennyi sem megy neked, kár állattartásban gondolkozni. De a hyerekvállalást se erőltesd! Az ilyen csökevények dobálják szét a szaros pelenkát is az utcákon és nevelik hasonlóvá a gyerekeiket is.
2018. dec. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!