Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan tudnam leszoktatni a...

Hogyan tudnam leszoktatni a macskamat a bepisilesrol?

Figyelt kérdés

Mar probaltuk: redszeres alomtakaritas, meg egy alomtalca, szidalmazas, vizes fufu.

Semmi nem valt be belepisil a fotelba az agyba es a bejarati ajto melle.

Utolag kiderult mar az elozo gazdinal is csinalta.


2020. jún. 16. 13:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Egy másik macskával is van tapasztalom

Hozzám került egy középkorú macska.

A gazdája 5 év után úgy döntött megválik tőle :(

Ott voltak vele néha gondok, a fürdőszobába végzet a dolgát ahol nem is volt neki wc.

De ezek mellett a gazdi gyereie nyúuta csapkodta ,rugdosta a cicát.

Mikro látogatóba voltam náluk, sose tudtam megsimizni mert fújt,morgott :( Láttam,H itt gondok vannak.

Aztán egy ún személy költözött hozzájuk,aki végképp nem szerette a macskát. Elkergették mindenhonnan, útban volt szerencsétlen. Meg szèp,H macska beszar.t olyan helyre ahová nem kellett.


Őszintén, szerintetek a cica a hibás ilyenkor? Ja és ilyenkor ki is kapott, megverte a gazdi,kiabált vele.


Próbáltam én magyarázni, H ehhez nekik is változni kell, megnevezni a gyereket,H be így közeledjen felé stb..

Tudjátok H döntött a gazdi? Lepasszolta nekem.



Nem akarom fenyezni magam, de itt semmi probléma nincs a cicával.

Ami hihetetlen két nap után már az egész lakást a sajátjának tekintette. Nem pisil be nem kakált be, meg tudom simogatni.


(Meg persze ki ivartalanítattam)

2020. jún. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Ugy tunik megoldodot a problema.

Felhoztuk a regi zart cica wct amit az ajtoba tettunk ahol bepisilt. Es azota nem volt problema.

Gondoldolkodtam ezen a zavarja e valami. Alapjaraton egy kisebb panellakasban lakunk, neha igen sokan vagyunk a kis konyhaban. Megfigyeltem hogy ilyenkor nem mer elmenni wc, bejon rank nez es inkabb elmegy. Ezert mondtam anyosomnak hogy probaljuk meg ezt. Ugy tunik bevalt. Varunk meg vele de lehet kesobb azert elvisszuk orvoshoz ( papirjai egyaltalan nincsenek rendben es meg fereghajtva sem volt a cica, szoval ezt rendezni akarjuk. )

2020. jún. 18. 11:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!