Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Eltűnt az ivartalanított...

Eltűnt az ivartalanított cicám a családi ház udvarából, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Furcsa módon, tegnap este nem jött haza, meg még ma sem, pedig biztos éhes. Nem tudom, hogyan kereshetném meg, unom a tehetetlenséget. Ismertetőjele, hogy az egyik lábára nem tud ráállni rendesen, sántít. Szelíd cica, játékos. Körbejártam a környéket, pár szomszédot megkérdeztem, de semmi. Mit csináljak? Mennyi ideig reménykedhetek, hogy visszajön?

Másik macskát tudok szerezni bármikor, de nekem Ő kell. Tetszett benne, hogy nagyon rossz kislány volt. Nem lehetett tőle cipőfűzőt bekötni, laptopozni, de nagyon hízelgős is tudott lenni, főleg mostanában.

Tegnap főzéskor adtam neki pár falat kaját, mert kéregetett és akkor, csak eszembe jutott, hogy valami baj biztos lesz. Lehet, hogy hülye vagyok, de mint ha tudtam volna. Igaz, nem hiszek az ilyesmiben, ezért nem érdekelt a dolog.


2010. aug. 1. 15:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy valaki megsimogatta és elment utána és ő meg befogadta. Nekem nem egy cicám volt így. Szelíd volt valaki megsimogatta és ment utána...onnantól nem láttam az egyik cicámat se. De az is lehet, hogy elötütték. :S De ne gondoljunk egyből rosszra. Ha Holnapra se lesz meg akkor ez 2 lehetőség van!:S
2010. aug. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem túl biztatók a jelek,de még szerintem megjöhet.
2010. aug. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Igazából nekünk néha néha előfordul, hogy eltűnik egy-egy napra a cica (mind ivartalanított, sokat foglalkozunk velük). Van egy macsekunk, aki egyszer 1 teljes hónapra tűnt el, nem tudom, mi volt vele (amúgy ő többször tűnik el napokra). Szóval ne add fel, előjöhet még.
2010. aug. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

nekünk is eltünk egyszer a cicánk 2 napon belül visszajött:)

reménykedj. ésmajd írj hogy mivan :)

2010. aug. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nekem 10 év alatt 3 macskám tűnt el és azóta se láttam. Nem szeretném, ha vele is ez lenne...
2010. aug. 1. 16:18
 6/15 anonim ***** válasza:
Ragassz ki papírokat,ELVESZETT felirattal, és néhány ismertető jellel.
2010. aug. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Azt fogom csinálni. Már megszerkesztettem a hirdetést, holnap keresek egy nyomtatós helyet. Kiteszem ide minden oszlopra. Csak ebben az utcában nincsenek oszlopok, de a környéken van. Itt nem tudom, hová tehetném ki.
2010. aug. 1. 18:45
 8/15 anonim ***** válasza:
Kerítésoszlop sincs?
2010. aug. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Már tettem ki párat. Mindjárt folytatom a ragasztgatást, csak hazajöttem bőgni. Beveszek egy Xanaxot, az legalább segít, hogy ne gondolkodjak annyira. Mert hogy néz ki, ha valaki végigbőgi az utcákat ragasztás közben? Ja, meg megyek délutánra dolgozni, amihez kevésbé sincs kedvem ilyen állapotban. Ma azt hiszem, Xanax pusztítás lesz, mert semmi nem tudja lefoglalni a gondolataimat. Tegnap néztem filmet, de a végén már nem is bítam figyelni.

Ma reggel mielőtt felébredtem volna, azt álmodtam, hogy az ölemben tartom a kis dögöt és beszélek hozzá, ő meg csak néz is élvezi a simogatást...

2010. aug. 2. 10:51
 10/15 anonim ***** válasza:
Az egyik macskám eltünt és rá 3. napra ment jött haza de volt 4cicám akik nem jöttek haza ebből 2-őt megtaláltam egyet kocsi utött el egyet egy kertbe találtam ahol van egy kutya biztos az kapta el 2-őt nem találtam meg ha 1hónapig nem megy haza utána se fog de még lehet , hogy megtalálod
2010. aug. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!