Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kandúr macska eltűnése?!...

Kandúr macska eltűnése?! Mennyi időre..

Figyelt kérdés

Nektek mennyi idő volt a maximum míg nem jött haza a macskátok?

Az enyém több mint egy hete eltűnt, olyan volt már hogy 2-3 napig nem jött de ez már rekord. :( Elütve nem találtam..Ivaros sajnos a macska mert míg járvány volt nem lehetett vinni most meg vizsgáim voltak és most akartam vinni. :(



2020. jún. 26. 17:50
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
65%
Nekünk volt már kicsit több mint egy hetes eltűnés, mi is aggódtunk, de csak jól érezte magát. De volt máshogy is, de nem erre kell gondolni. Nagymamámnak anno az ivartalanított is eltünedezett, úgy mesélte.
2020. jún. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
47%

nekem a szürke nőstény - ivartalanítva volt - lécelt le hetekre, de aztán hazajött.

udvarolni ment a cica, biztosan előkerül

2020. jún. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
85%
Nekem fél napnál többet n3m nagyon szokott, a rekord tán egy nap volt, hogy reggeltől estig nem láttuk. Mondjuk ő ivartalan.
2020. jún. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
77%
bejárják a fél világot akár, haveromnak 2 év múlva jött vissza egyik macskája
2020. jún. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
81%
Nálunk a leghosszabb, amig egy kandúr elvolt, az három hét volt, utána hazajött, mintha semmi sem történt volna.
2020. jún. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
86%
Gyerekkoromban az egyik macskánk 1 hónapig nem jött haza, mikor megjelent nagyon kövér volt. Valaki biztosan etette.
2020. jún. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
85%
enyém nyaranta a szomszédhoz cuccolt be. nála borjúpárizsit kapott. nálunk csak konzerv és száraz táp van
2020. jún. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
79%
Én laktam egy házban, ahol egy cica eltűnt. hónapokig, majdnem egy évig is távol volt, aztán valahogy haza került. valószínűleg bakmacska lehetett, mivel Lajosnak hívták
2020. jún. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
90%
off, ki ez a hülye 50%-os, aki minden választ lepontoz? mintha valaki bármiféle istentelenséget írt volna ide
2020. jún. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
87%
Nálunk egyszer három hónapig volt eltűnve a cica (szintén kandúr).Mikor visszajött, nagyon le volt fogyva, fogalmunk sincs azóta sem, merre járt...
2020. jún. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!