Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi történhetett vele? Mi...

Mi történhetett vele? Mi lehetett a baja?

Figyelt kérdés

Régebben volt egy cicám, 5 éves volt. Sokszor elcsavargott de 2 napon belül mindig hazajött. Nyáron 3 napra eltűnt, előtte is alig evett (de nem tulajdonítottam ennek nagyobb figyelmet, mert nyáron mindig kevesebbet evett). Aztán amikor hazajött a pofijának az egyik oldala fel volt dagadva és büdös volt a szája. Anyával megnéztük, az egyik foga le volt törve és mozgott. Éppen csak hogy hozzá értünk és kiesett. Azt hittük utána minden rendben lesz, de a szája kezdett kilyukadni. Lényegében a macska élve rohadt. Nagyon büdös volt és kb az egyik szemét se tudta már kinyitni. Apa nem engedte hogy elvigyük állatorvoshoz, amúgy is sajnálta a pénzt mindenre (mint most).

Ez az egész kb 8 nap alatt zajlott le. A cica végül egyik reggel nem jött haza. Azóta se tudom mi lett vele.

16/L



2020. júl. 8. 18:41
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
És ez az én hibám? Örülök ha nem veszekszik velünk.
2020. júl. 8. 19:42
 12/26 A kérdező kommentje:

11/12

Tisztába vagyok vele.

2020. júl. 8. 19:43
 13/26 anonim ***** válasza:
88%

Tehát apuka terrorban tartja a családot.

És tűritek. Én már rég léptem volna a gyerekemmel együtt külön, inkább nevelném egyedül, mint ilyen féreg mellett.

Azokat a cicákat pedig ajándékozd el.

2020. júl. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

Miért ne tettem volna fel?

Nem volt semmi pénzem. Könyörögtem hogy vigyük el. De nem érdekelte:)

2020. júl. 8. 21:10
 15/26 anonim ***** válasza:
40%
Háta a smiley nagyon kellett a mondandód végére...
2020. júl. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Menj a megcsalás kategóriaba. De légyszíves akadj le rólam.
2020. júl. 8. 21:17
 17/26 A kérdező kommentje:
Ott legalább cseszegetheted az embereket.
2020. júl. 8. 21:17
 18/26 A kérdező kommentje:
Lemostam kamilla teával. És 1 hétig veszekedtem apámmal.
2020. júl. 8. 21:43
 19/26 A kérdező kommentje:
Csak egy kérdést tettem fel. Ne támadjatok már amiért nem volt pénzem.
2020. júl. 8. 21:44
 20/26 anonim ***** válasza:
37%

Dehogy csinált ő semmit sem. Gondolom még az sem jutott eszedbe, hogy mondjuk ismerősökhöz, barátokhoz fordulj, hogy segítsenek most az egyszer ki téged/titeket.

Te sem vagy különb az apádnál. Egy kis akadályba ütköztél, és máris feladtad, és úgy teszel, mint aki annyira próbált minél többet tenni a macskáért. Közben az meg szenvedett. Igazából szépen részt vettél egy állatkínzásban.

Jujj de vicces az a szmájli, hahahaha, tényleg vicces és mókás.

2020. júl. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!