Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi történhetett vele? Mi...

Mi történhetett vele? Mi lehetett a baja?

Figyelt kérdés

Régebben volt egy cicám, 5 éves volt. Sokszor elcsavargott de 2 napon belül mindig hazajött. Nyáron 3 napra eltűnt, előtte is alig evett (de nem tulajdonítottam ennek nagyobb figyelmet, mert nyáron mindig kevesebbet evett). Aztán amikor hazajött a pofijának az egyik oldala fel volt dagadva és büdös volt a szája. Anyával megnéztük, az egyik foga le volt törve és mozgott. Éppen csak hogy hozzá értünk és kiesett. Azt hittük utána minden rendben lesz, de a szája kezdett kilyukadni. Lényegében a macska élve rohadt. Nagyon büdös volt és kb az egyik szemét se tudta már kinyitni. Apa nem engedte hogy elvigyük állatorvoshoz, amúgy is sajnálta a pénzt mindenre (mint most).

Ez az egész kb 8 nap alatt zajlott le. A cica végül egyik reggel nem jött haza. Azóta se tudom mi lett vele.

16/L



2020. júl. 8. 18:41
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
60%
Fertőzés, tályog, vérmérgezés. Másodszorra írom le, mert töröltette valaki, csak azért, mert azt mertem írni, hogy rohadtul szenvedett...
2020. júl. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
0%

Itt élet ért végez idő előtt, mert ilyenek tartanak állatot.

És még mindig van nekik macskájuk. Remélem felétek néz egy állatvédő.

2020. júl. 9. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Barátokhoz? Ennyi idősen? A csodálatos kétszínű emberekhez? Ezen kívül milyen ismerős?

Egyik mamám sem engedheti/engedhette meg ezt a nélkülözést.

Nagybátyámmal nem vagyunk ilyen viszonyba. Apám haverjától már sokszor kértek kölcsön a szüleim.

Keresztanyumék 300 km-re laknak.

2020. júl. 9. 07:47
 24/26 A kérdező kommentje:
Attól hogy apám ilyen, én nem. Szimplán senki nem volt akihez fordulhattam volna.
2020. júl. 9. 07:49
 25/26 anonim válasza:
56%
Szégyeljétek magatokat kedves felnőttek. Vagy nem tudom milyen lények egy gyereket megalázni egy ilyen oldalon? Hogy nem sül le a bőr a pofátokon?! Minden honnan az folyik hogy a családon belüli erőszakot hogyan kell jelenteni meg kezelni egy gyerek. GYEREK aki ezt a kérdést kiírta és ti még bántjátok? Én szégyellem magam helyetettek. Ne hogy már egy macska fontosabb legyen esküszöm rosszabbak vagytok mint a pride-os buz.k...
2020. júl. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
42%
Mi lenne ha segitenétek ennek a gyereknek ahelyett hogy kiélnétek a beteges agressziótokat?
2020. júl. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!