Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Baj, ha a 2 hónapos cica csak...

Baj, ha a 2 hónapos cica csak az anyukájának hajlandó dorombolni (azt sem mindig)?

Figyelt kérdés
Mikor kellene dorombolnia akkor is, ha mi simogatjuk?
2020. júl. 14. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
Én egy olyan cicát hoztam haza aki csak pár méterről látott embert, a másik nap már hangosan dorombolt, 5-6 hetes lehetett. Kicsi korában kell foglalkozni az állattal, az sokkal eredményesebb.
2020. júl. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
93%
Soha nem „kell” dorombolnia, attól még, hogy nem dorombol, nincs semmi baja.
2020. júl. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

Nem minden macska annyira bújós.

Ha nem retteg, ideges vagy szorong, akkor csak alkatilag ilyen, ez a személyisége.


A macska egyébként nem csak megelégedettség okán dorombol, szoktak pl sérülések után is, hogy gyógyítsák magukat.

2020. júl. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Viszont azért nem árt ha barátságos az emberekkel, ha netán orvosi segítségre szorulna sokkal könnyebb kezelni egy olyan állatot. Ha az embernek is dorombol azzal kifejezi a kötődést.
2020. júl. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Miért kéne dorombolnia ha ti simogatjátok? Nem kell neki, az hogy mennyire dorombolós egy macska egyed/személyiség függő.
2020. júl. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
12%
Életemben nem láttam olyan macskát amelyik nem dorombolt volna, akár távolságtartó kinti macskáról vagy bemti cicáról van szó.
2020. júl. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Pici kora óta emberekkel van, barátságos, csak nagyon szeleburdi, inkább játszik, minthogy szeretgetve legyen

De akkor megnyugtattatok, köszönöm a válaszokat 😊

2020. júl. 14. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!