Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 2hónapos cicát 1.5 napra...

2hónapos cicát 1.5 napra egyedül hagynátok?

Figyelt kérdés
Vasárnap reggeltől hétfő estig lenne egyedül. Nincs aki ránézzen. Nem tudom jo lenne e neki ha vinnénk magunkal. Nem szereti a hordozót se. A másik hrlyen hogy enne hova menne wcbe? Kutya van azokat nem tudom hogy viselné. Bezárva nem lehet addig. Nem tudom mit csináljak.
2019. júl. 18. 17:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
én nem hagynám magára.
2019. júl. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 k.sz1995 válasza:
45%
Siman. Kaja, inni kitedz aztan kesz. :) Mi baja lenne?
2019. júl. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
35%

Ajándékozd el a cicát. Nektek nem való állat jelenleg.


Ha lakásban van és úgy is magára fogod hagyni hiába írsz ide, akkor legyen előtte víz meg jó sok kaja és figyelj oda ne legyen légy a házban, ami lepetézi pillanat alatt a kaját. Az alom legyen tiszta mielőtt elmentek. 2 hónapos kiscicának ez most komoly lelki trauma lesz, hogy 2 napig nem lesz otthon senki.

Már most keress neki gazdát, mert később is lehetnek ilyen helyzetek és ha több időre kell magára hagyni az már sehogy nem egészséges. 3 nap alatt teli lesz kakival az alom és a földre fogja végezni a dolgát. Unalmában, idegességében kaparni és randalírozni fog. Úgyhogy ha későbbiekre nem tudtok valamit kitalálni, akkor nem kell neketek ez a macska.

2019. júl. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Tevenyereggyarto ***** válasza:
59%
Miért ne lehetne a lakásban addig ? Tedd cicabiztosság a lakást vagy csak egy szobát. Ott el lesz addig, legyen neki kaja, víz, játékok stb. A hordozással szerintem csak feleslegesen stresszelnéd (amitől akár fices is lehet),a macskák alapból nem szeretik a spontán hirtelen környezetváltozást.
2019. júl. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem hagynám egyedül, nagyon csepp még ő ahhoz. Ennyi időre csak van egy ismerős, akihez átvihetitek?
2019. júl. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs senki aki ránézne. Most költöztünk ide és még senkit nem ismerünk. A szomszédokat sem.
2019. júl. 18. 19:47
 7/12 anonim ***** válasza:
89%
Egy macska jól elvan egyedül.Kaja,víz,legyen.
2019. júl. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Semmi baja nem lesz.

Lehet keresni fog, lehet nem...

Az etetésről tudtunk gondoskodni, de nem babázott, csak kitette frissen a kaját, slusz passz(mi 4napra memtünk el, annyi szárazat, konzervet egyszerre nem mertünk kitenni). Hazaértünk, és siccecske úgy kezelte, mintha mise történt volna.(még nem volt napirendje, hogy reggel munkába megyünk, este ekkor érünk haza, amikor megszokta a ritmusunk, akkor volt ezzel gond, és számonkérte, merre voltunk kb 30percig morcogot, de a cicanasi finom kaja meglágyította a szívét)

2019. júl. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én nem hagynám aztán nem tudom, hogy te hogyan vagy ezzel, de még túl picike ehhez. Mondjuk én amennyire tulaggodok mindent meg egy nagyobb cicust sem tudnék hagyni.
2019. júl. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Elindultunk a macskával. A hordozóba ugy tombolt majdnem szétszedte. Már magába is és bennünk is kárt tett. Vissza fordultunk és haza vittük. Köszönöm a tanácsot.
2019. júl. 21. 13:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!