Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért szereti kevésbé az...

Miért szereti kevésbé az emberek nagy része a macskákat mint a többi állatot?

Figyelt kérdés
2020. júl. 27. 20:14
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
85%

#8 Igazad van a kutyákat is főleg a falun sokan nem tisztelik, pl.: Náluk is rengeteg kutya van az utcán akinek állítólag van gazdája, de senki nem keresi őket, mellettük meg a rengeteg gazdátlan kóbor kutya akiken ahelyett, hogy megpróbálnának segíteni, mondjuk azzal, hogy felhívnák a legközelebbi menhelyet (több is van a szomszéd városban), elzavarják, van aki még meg is üti/rúgja, hogy elmenjen, és legjobb esetben kiraknak egy képet a facebookra, hogy itt, meg ott van egy kóbor kutya.

De a kutyáknál jobban meg van az a szokás, hogy bent tartjuk az ebet, mert akkor őrzi a házat, meg a kutya nem az utcára való.

De attól függetlenül nálunk is sok az ivaros kóbor kutya, és már kiskutyákkal is találkoztam. Én ha tudom, hogy gazdátlan kutya fel szoktam hívni több menhelyet, ha mást nem a városi gyepmesteri telepet, bár azt nem szeretem, mert az a céljuk, hogy minél hamarabb megszabaduljanak a kutyáktól, és ha nem tudnak el is altathatják őket.

2020. júl. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
29%
Engem is lepontoztatok kedvesek,pedig leírtam a választ,miért utálom a macskákat. Kezd unalmas lenni,hogy csak az nincs lenyomva aki s.gget nyal.:)
2020. júl. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
79%
Én csak nem bízok a macskákban, mert több évtizede madártartó vagyok.
2020. júl. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
65%

A környezetemben akinek kutyája van az nem szereti a macskákat ... :-D Én macskás vagyok, nagyon szeretem ket pont azért, mert a kutya ellentéte, nem alázkodik meg, nem kuncsorog szeretetért, nem kell 0-24-ben rá figyelni, nem lóg a seggemben egész álló nap, tehát önálló. Amikor kedve van, akkor bújik és ennyi.


26N

2020. júl. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
80%
Több állattartót is ismerek, akinek kutyája és macskája is van, én madarak mellett nem fogok macskát tartani.
2020. júl. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
54%
Mostanába sok olyan emberrel találkoztam,aki nem szereti a macskákat,sőt utálja őket.Közelbe sincs macska,de úgy borzonganak meg rángatóznak,csak az említésére,mintha máson pókok vagy valami férgek rohangálnának.Sokan azért nem szeretik őket,mert nem olyan engedelmesek mint a kutyák.Meg szerintem van akinél tanult viselkedés.Kiskorába mondták neki,hogy rossz meg büdüs meg stb és igaz,hogy közelről még nem nagyon látott macskát,de azért utálja őket.Ha,meg megkérdezik miért nem tudja megmondani.
2020. júl. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
53%

14

Az én kutyám sem volt olyan. Viszont engedelmes volt. Nevelni kell, ennyi a titok. A macskát nem lehet nevelni. Volt macskám, mindig a konyhapulton állt meg hiába próbáltam nevelni,hogy az tabu. Vettem neki kaparófát is, mégis a bútort szedte szét barmit csináltam. Évekig tűrtem,aztán ment a háztól. Természetesen nagyon jó helyre,ivartalanítva, macskaimádó barátnőmhöz ahol már 5 macsek volt.

2020. júl. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
41%
Honnan veszed, hogy az emberek nagy része a macskákat kevésbé szeretik, mint más állatot? Van erre valami statisztikád, vagy hiteles forrásod? Csak mert én nem tapasztalom ezt.
2020. júl. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
38%

Mert a macska nem szolga állat, van saját személyisége, gondolata.

A legtöbb ember egoista, egy kutya "jobb" állat, mert körbeugrálja őket. Isteníti a gazdáját, nem kell különösebben tenni a szeretetéért.

Egyszerű állat.

2020. júl. 29. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
28%

19

A macska meg buta. Kár belemagyarázni a nagy függetlenséget meg egyéb misztikus tulajdonságot. Egy kutya fényévekkel intelligensebb és van lelke,ami egy macskának nincs.

2020. júl. 29. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!