Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért szereti kevésbé az...

Miért szereti kevésbé az emberek nagy része a macskákat mint a többi állatot?

Figyelt kérdés
2020. júl. 27. 20:14
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
27%
20: Kár, hogy számítógépen nincs sírva nevetős smiley :DDDD
2020. júl. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
29%

A kutya a legidiótább állat. A macska szart is megeszi.

Ugrál mint egy buz1 mindenkire. Irritáló barmok. Évekig kell őket alapvető dolgokra tanítani, olyan buták. Ugyanúgy a kutyás emberek is. :)

A macskát nem kell macska iskolába járatni, tud viselkedni alapból.

2020. júl. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
44%

22

Javaslom olvass egy kis szakirodalmat mielőtt okoskodsz. Most,magasabb rendű kutyásként,befejezem ezt a meddő vitát,macskás bolondokkal. ;)

2020. júl. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudjuk melyik okosabb, a személyiségük más, és én a macskákét általánosságban jobban szeretem. Abban szerintem is van valami, hogy az egoistább embereknek van igénye inkább egy állatra, ami körbeugrálja őket, és macskát nem tűrnek meg, mert nem teszi meg ugyanezt. Tapasztalatból mondom, hogy a macskák igenis tudnak hűségesek és ragaszkodóak lenni, ha megfelelően bánnak velük, nem olyan feltétlen a szeretetük, mint a kutyáknak. Egyszerűen érdekállatnak bélyegzik meg őket, akik csak a kajáért képesek ragaszkodni. De ha belegondolunk, pontosan ezt várja el a legtöbb nem macskás ember a háziállatától, hogy legyen hűséges, cserébe azért hogy eltartják. Ez ugyanaz az érdekszeretet. A macskát nem szeretik mert nem elég hálás, míg a kutya ezt jobban ki tudja mutatni, igaz ez független attól hogy tényleg adnak e neki enni vagy sem.
2020. júl. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azért lett kutyám, mert nimfapapagájaim vannak, és egy macskát nem lehet megtanítani arra, hogy ne akarjon rájuk vadászni, egy nagy arapapagáj mellé nem para a macska, mert egy nagypapagáj visszacsíp és elég erősen, de egy nagypapagájhoz hatalmas tér is kell, viszont a nimfák kicsik, ők könnyen a macska prédájává válnak, bocs, ha ezt nem akarom, gyerekkorom óta vannak madarak körülöttem, pintyek, hullámos papagájok, és 14 éve nimfapapagájok, madaraim mindig lesznek is, nem mindegy, milyen állat jön melléjük, macska nem opció, vadászgörény nem opció, és még a kutyák közül is van, ami nem szerencsés, a vadászkutyákat eleve kizártam, másféle kutyám van, akit össze lehetett szoktatni a madarakkal. Másrészt én szeretek kocogni és kirándulni, egy kutya meg ebben jobban partner, mint egy macska. Látom, hogy van, aki visz macskát is kirándulni, de a macska nem csinálja végig az utat a saját lábán, hordozó hátitáskával készülnek eleve, hogy abban viszik a macskát, a kutya meg, ha nincs sérülése és nem egy öleb, akkor jön a saját lábán.
2020. júl. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
80%
A kutya egyszerű, buta állat, a macskával nem kell foglalkozni, nem tanítható semmire... Van itt ám sötétség a fejekben! Szomorú.
2020. júl. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Én a macska vadászösztönére írtam, hogy az nem iktatható ki, tény, nem ezekkel a szavakkal fogalmaztam meg, de aki akarta, és végigolvasta, az értette. 🙂
2020. júl. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!