Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A Royal Canin tényleg olyan...

A Royal Canin tényleg olyan rossz?

Figyelt kérdés
Royal Canin Persian Kitten. Mindenhol azt olvasom, hogy a Royal Canin egy nagyon rossz minőségű táp. Sajnálnám, ha kiderülne, hogy ez tényleg igaz, mert már ez is elég sokba került és nem lenne pénzem drágább tápra.

2020. aug. 2. 10:41
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

7-es: Csak most látom a kommentedet. Esetleg van valami konkrétum, amit ajánlani tudsz?


Az amarqt.com az Acanát ajánlja. Mi a véleményetek erről a tápról?

2020. aug. 2. 12:14
 12/19 A kérdező kommentje:
Megnéztem az Acana összetevőit, de sajnos abban sincsen taurin.
2020. aug. 2. 12:21
 13/19 A kérdező kommentje:

[link]

Mit gondoltok erről a tápról?

2020. aug. 2. 12:36
 14/19 anonim ***** válasza:
74%

#13

Ezekről a nagy kiszerelésű macskatápokról azt gondolom - márkától, összetételtől függetlenül - hogy új ízként lutri a megvásárlása, mert lehet, hogy a macska még csak meg sem kóstolja.

Nagyon hiányolom a kereskedőknél a mintacsomagokat, amik maximum félkilós kiszerelésben lennének megvásárolhatóak.

2020. aug. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem vészes a Royal Canin (sokkal rosszabb összetételű tápok vannak a piacon), de a minőségéhez képest kissé túlárazott. Hasonló árkategóriában találsz ennél jobb összetételű tápokat is. :) A Concept for life is teljesen jó szerintem. Én a magam részéről a Purizont adom a cicusaimnak, de az Acana is egy szuper választás, az egyik legjobb.
2020. aug. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
80%
A mi cicánk azért kapja a Royal Persian-t, mert a tenyésztőnél is azt kapta. Anyacicák, apacicák, kiscicák, mindegyik Royalt ették, csak ott még a sima kittent. Mi már a Persian Kittent-t adtuk kölyök korában, most pedig a felnőtt Persian-t. A cicánk gyönyörű, fényes, tömött, dús, puha bundája van, elég egy héten 2x átfésülni, semmi csomó nincs benne. Mikor elhoztuk volt benne pár nagyobb csomó, először mi is a sima kitten-t adtuk neki a Royalból, de a csomók miatt a Persian-ra váltottunk, azóta van gyönyörű, csomómentes bunda! :D Nekünk bevált a Rpyal Canin márka,a cica nagyon szereti, szép, egészséges.
2020. aug. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Az èn cicámnak is a Royal Canin a kedvence. Próbálkoztam èn mással is, amiről azt írták, hogy sokkal jobb, nem kellett neki🤷🏽‍♀️ Engem az ára nem érdekel, megveszem neki, amire vágyik. Maga a táp illata is finom. Szèp tőle a bundája, jó kondiban van, egyáltalán nincs elhízva (12 éves ivartalanított), vérképe rendben. Szóval nálunk bevált a RC🤷🏽‍♀️
2021. márc. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
100%
Ja, ez a rázták a lábukat, ez nagyon tetszett😀
2021. márc. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Egyik macskám napi szinten hányt. Elkezdtem Royal Canin száraztápokkal etetni (ez az első száraztáp, amit ez és a másik kettő macskám bármikor megeszik) és RC nedvestápokkal is (felváltva Select Gold nedves-, illetve száraztápokkal, továbbá kevés Leonardo-val, de az elég drága és abból a szárazat nem is nagyon ették). Jó sokba kerül, de ettől vagy nem ettől, jelenleg egy hónapja nem hányt. (Pettisimoról rendelve jóval olcsóbbak a RC termékek.)
2022. márc. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!