Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek a bolhák ellen?

Mit tegyek a bolhák ellen?

Figyelt kérdés
2010. aug. 3. 23:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Én írtam a Neostomsant.

Az tényleg csak pár száz forintot jelent. Vegyél 2 ampullát, az egyiket higítsad fel másfél liter vízzel, és jól fürdesd meg a cicát benne. Majd amíg ő szárad, addig a másikat is higítsd fel, és valami permetezős dologgal fujogasd végig a lakást, és a szőnyeget.

A Chemotox annyit ér, mint halottnak a csók...

Csináld akkor, amikor nincsen otthon anyukád, mert tényleg erős benzin szaga van, de ha kinyitod az ablakokat, percek alatt kiszellőzik a lakás.


800 forintból bőven meg tudod venni a 2 ampullát.

2010. aug. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Ki fogom próbálni holnap elmegyek és veszek, ma meg még kitakarítom a lakást. Milyen permetezős dologgal lehetne ezt megcsinálni? Mert az az igazság, hogy nincs itthon ilyenünk sem :S Ilyen ablaktisztítós üveg féleség is jó?
2010. aug. 4. 11:46
 13/14 anonim ***** válasza:
Az ablaktisztítós flakon az jó, én is azzal csináltam!
2010. aug. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, ki fogom próbálni mindenképp, holnap veszek ilyet.
2010. aug. 4. 16:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!