Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Bepirosodik a macska kaja?

Bepirosodik a macska kaja?

Figyelt kérdés

Párom lassan egy hete nincs itthon, és ez látszódik a macskán is, mivel kedvetlen, és nem eszik.


Hiába raktam neki ki neki Whiskas alutasakost, vagy Friskies száraztápot, semmihez hozzá sem nyúlt.


Tegnap raktam neki 1 friss alutasakost, hátha az a baja, hogy nem aznapit kell neki enni, de azt is otthagyta.


Ma vettem észre, hogy az alutasakosnak piros színe lett egy részen, mintha leöntöttem volna szörppel.


Lejárva nincs, 2022. 04. 25-ig jó.


Mi lehet ez? Más is tapasztalt ilyet?


Nem kell aggódni, természetesen kidobtam.


2020. aug. 10. 15:04
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
27%
Ne pazarold az ételt! Majd megeszi, ha éhes lesz.
2020. aug. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
74%
Ki tudja mi van abban
2020. aug. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
80%
Érdemes lenne hústartalmú étellel vagy hússal etetni, mert a macska húsevő állat, az általad írt márkájú termékek pedig húst ha jól emlékszem, 4%-ban tartalmaznak, tehát szinte semmit.
2020. aug. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Ne kérem.. Nem azért írtam a kérdést, hogy a pénztárcámban/pénztárcánkban túrkáljon bárki is, mert undorító dolog.

De ha már itt tartunk, egye fene, nyugodtan vehettek helyettünk prémium meg mittudom én milyen macska kaját, szóljatok és mondom egy címet.


El tudom/tudjuk dönteni hogy mivel etetjük a macskánkat, köszönjük szépen!


Aki esetleg tudja, hogy ténylegesen ez micsoda, annak várom a válaszát!

2020. aug. 10. 17:41
 5/25 anonim ***** válasza:
75%

Köcsög vagy, kérdező. #3 tök normálisan írta, hogy jobb lenne a cicának.


Te sem ennél egész életedben mekis gyorskaját, ugye?


De ha ennyire csórók vagytok, hogy egy ilyen jótanácsra ilyen agresszíven reagálsz, akkor miért tartasz macskát? Szobadísznek?


Nesze, utóirat: a gyereked is egész végig parizeres-margarinos kenyeret eszik, mert csak arra telik?

2020. aug. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
70%

én is felnyomtam az agyamat.

senki - SENKI- nem turkált a pénztárcádban


az alutasakos pedig valszeg megrohadt ebben a hőségben és azért színeződött el.

2020. aug. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
79%

Egyetértek 5-össel és 6-ossal.


Ha csak a legócskább márkát tudod a macskád elé lökni (és csodálkozol, hogy színt vált, vagy eleve valami gyári hibája van) akkor minek tartasz macskát?


Szerintem 3-as egyáltalán nem volt tolakodó. Egyszerűen leírta a tényt, hogy a macskának nem való 4%-os hústartalmú "étel", te meg úgy reagáltál, mintha a nőnemű felmenőidet szidta volna.


Gratulálok.


Amúgy meg a hülye is tudja, hogy bár nem egy vagyon, de egy állat minőségi ellátása bizony pénzbe kerül.


És mi lesz, ha - ne adj, Isten - megsérül vagy beteg lesz? Azt is ki kell fizetni a dokinak, csak szólok. Ahhoz képest a minőségibb (nem a legdrágább márkát kell ezüsttálcán nyújtania egy bérelt inasnak a cicának) eledel semmiség.

2020. aug. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Na akkor fussunk neki mégegyszer külön külön.


#1-es Ne pazaroljam az ételt.

Ő fizette, hogy megmondja kidobhatom-e? Segítek, nem. Mi vettük, akkor hadd döntsem már el, hogy mit csinálok vele.


#2-es Ki tudja mi van abban.

Én ezzel a válasszal előbbre nem vagyok, de ha Ti értitek hogy mi ennek a mondatnak a kérdésre adott válasza, ami segít is, ne tartsátok titokban, kíváncsi vagyok.


#3-as

,,Érdemes lenne hústartalmú étellel vagy hússal etetni”..

Ergo, vegyek neki más, drágább kaját.

Mi ez ha nem pénztárcában matatás? Megmondja mire költsem a pénzem.

Nameg ezzel sem tudtam meg mi a válasz a kérdésemre.

Ha megsértettelek, akkor ne haragudj, nem akartam agresszív lenni, de azt a kérdésembe nem írtam bele, (mert gondoltam egyértelmű) és senki meg sem kérdezte, de csak a tisztán látás kedvéért: Eddig is ezt kapta, Február óta, soha semmi baja nem volt vele, egy nagyon bélpoklos cicáról van szó egyébként.


#5-ös

,,Ha ennyire csórók vagytok”...

Remélem nem kell kommentálnom.

A válaszod többi része teljesen idő pazarlás volt, hogy leírd, semmi értelmeset nem véltem felfedezni benne válaszként a kérdésemre.


#6-os

Remélem fentebb választ kaptál a felháborodásodra, hogy ,,senki nem turkált a pénztárcámban”.

Válaszod második felére: Nem tartom valószínűnek, mert se nap, sem hő nem éri, és nincs a házban 200 fok, hála a légkondinak. (,,Úristen légkondira tellik, macskakajára nem?!” Le se írd.)


#7-es

Van ennél bőven ócskább kaja a piacon, a macska köszöni szépen, nagyon szereti. (Ezt merem feltételezni, ha fél perc alatt betolja, és nyávog a kövi körért.)

Lehet baja? Dokihoz kell vinni? Az mi? Sosem gondoltam volna!

,,Ahoz képest a minőségibb eledel semmiség”. Hadd ne írjam le megint. Akkor vedd meg nekünk nyugodtan, vagy a sajátodnak, azt csinálsz vele amit akarsz, ahogy mi is a miénkkel.



Ha bárkinek van bármi értelmes válasza arra, hogy miért szineződött el, azt várom!

2020. aug. 10. 18:50
 9/25 anonim ***** válasza:
71%

uramisten, ennyit f*sni a szót a semmiért.

nem mindegy, mitől? dobd ki, oszt jólvan


amúgy ha nem a melegtől, nem lehet, hogy a légkonditól? :-P

2020. aug. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
80%

Azért pirosodik, mert s-z-a-r.


Akár a fejeden állva pöröghetsz is, attól még nem lesz megfelelő eledel a macskának. Szegény cica, nem irigylem.

2020. aug. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!