Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megunták a macskáim a kajájukat?

Megunták a macskáim a kajájukat?

Figyelt kérdés

Mióta megvannak mindíg csirkehúst főztem nekik.

Egyik naprol a másikra nem nagyon akarják megenni.

Mondjuk érdekes hogy egyszerre mind a 2?

Ugyan úgy csinálok mindent. Szárazat eddig is ettek az egész nap előttük van. Mi lehet a baj?



2020. szept. 5. 09:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed komolyabb a baj, vagy továbbra sem hajlandóak enni, vidd el őket egy állatorvoshoz, hisz lehet valamilyen egészségügyi gond áll a háttérben.
2020. szept. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
a macskának elég a hús. a kuytának kellenek a zöldségek is
2020. szept. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

A macskák elég finnyásak tudnak lenni! Nem szabad engedni nekik!

Nekem volt egy macskám, ami csak a legolcsóbb konzervet kapta, meg kutyaszalámit és házi ételek maradékát, amit mi ettünk!

Nem kapott baromi drága, speckó macska eledelt, mégis, sosem volt beteg, és nagyon hosszú életet élt. Aztán, sajnos megmérgezték... A kutyáinkról ugyanez mondható el.

Nővéremnél is behisztiztek a macskái, hogy nem ették meg a macska eledelt.

Ő azt csinálta, hogy nem kaptak mást, és érdekes módon mégis megeszik azóta is az eledelt.

Nem szabad őket elkényeztetni, mert akkor tényleg többet fog az etetésükre költeni, mint saját magadra, olyan finnyásak lesznek!

2020. szept. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Utolso, en a helyedben nem hirdetnem azt, hogy a legszarabb kajakkal etetted a macskad, akit vegul meg is mergeztek, mert gondolom csak ugy kicsaptad a kertbe, oszt’ jovan az ugy. Es akkor mi van, ha egy allat etetese tobbe kerul, mint az en kajam? Nekem meger ennyit, mert csaladtag.
2020. szept. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Van egy lakó az utcában, aki macskákakat mérgezett meg akkoriban, mert gyűlöli a macskákat. Meg utálja, hogy a kertjében végzik el a dolgukat.De, most nem ez a lényeg!

Mi azzal a probléma, hogy VIDÉKEN, kertes házban a macskámat kint tartottam...?

Egy macskának kint a helye!! Nappal egyébként szabadon ki - be járhatott, éjjelre raktuk ki, mivel kint a helye!

Elnézést, hogy a macskámat nem etettem mindféle drága hulladékkal, hanem olyan ételekkel, amiket 100 éve is kaptak nagyszüleink idején! Mégis, akkoriban is hosszú életet éltek!

Nem én vagyok az elmebeteg, hanem ti, akik egyedülállóak vagytok vagy egy rossz kapcsolatban éltek, és azért az egyetlen örömötök az életetekben a macskátok!

Annyi eszetek nincs, hogy pont, hogy ettől a sok méregdrága hulladéktól lesz ilyen kényes semmirekellő meg beteges a macskátok!

Nem is kívánok tovább vitázni, mert ismeritek a híres mondatot: "Nem vívok szellemi párbajt fegyvertelenekkel!"🤭😏😉

Na pá, puszi, agyhalottak...

2020. szept. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!