Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Friss kiscicák túlélik a telet?

Friss kiscicák túlélik a telet?

Figyelt kérdés

Az anyamacskánk ma vezette elő két kicsinyét......

Nagyon fiatalok nincsenek 1 hónaposak.

Túlélik a telet szerintetek?

Az anya is fiatal, nem gondoltuk, hogy ivarérett lenne..... jövőre vittük volna a dokihoz ivartalanítani. Erre meglep minket két dedós macsekkal. :D

Ez az év csipa meglepetés.


Mi a fenét csináljak velük? csináljak nekik Téli menedéket?



2020. okt. 6. 20:32
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Bevitte a döglött egeret a kanapéra?

Időpontod van-e már a pszichiátriára?

2020. okt. 6. 22:43
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy a kanapéra..

Megette a teraszon:)


Szóval megette most itt szundizik.

2020. okt. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem fogjátok az egész bagázst, vigyétek dokihoz, a mamacicát ivartalanítsátok, a kicsik kapjanak féreg és bolhairtót. Illetve a doki el fog látni titeket tanáccsal, hogy mit lehet nekik adni, oltások... stb. Tejet ne adj nekik, szeretik az ízét, de nem tesz nekik jót.

Már csak azért is fontos az ivartalanítás, mert a macska hamarosan újra tüzelni fog és bizony télen lesz alom, ha nem létek időben, így most még csak 3 macskátok van, hamarosan lehet 5-6-7 is...

Ezeknek meg a garázsba vagy a faházban, ahol szélvédett fedett, szabadon járható zug van pillanatok alatt tudsz csinálni egy cicaházat.

2020. okt. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

Ivartalanítás!

A szomszédom is megőrít, hogy minden 3. hónapba születnek a kiscicái, aztán összevissza mászkálnak mindenfele az utcán, meg nem marad egy sem, mert soha nem látok később ott több macskát, elüti egy autó, de sajnálnak szaros 10 ezer forintot arra, hogy ivartalanítsák az anyát..

Múltkor például hozzánk került be egy kiscica a bokorba, 2 napig valami furcsa hangot hallottam éjszakánként, nem tudtam elképzelni mi az.

Egy ilyen pár hetes cica, ott nyávogott a bokorban elbújva a kertünkben, úgy kellett megmetszeni a bokor alját, hogy ki tudjam szedni.

Aztán visszavittem nekik és előadják, "hogy jajj hát megvan? kerestük, elszökött, ott vannak hátul a fa alatt ott a helyük.."

Ilyen kiscicák még nem tudnak tájékozódni, az a minimum, hogy el kell zárni, amíg kicsik, úgy, hogy ne tudjanak kimenni az utcára.

2020. okt. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!