Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik macska fajta illene a...

Melyik macska fajta illene a személyiségemhez?

Figyelt kérdés
Jelenleg próbálok rájönni, melyik macska fajta passzolna hozzám. Imádom a macskákat és hamarosan szeretnék egyet venni. Menhelyről meg ilyen ingyen cica csoportokból nem szeretnék hozni egyéb okok miatt, remélem ezért nem köveztek meg. Olyan cica kellene ami szereti ha az ember ölelgeti, simogatja, meg olyan nyugis, néha persze játékos de nem durván. Én leginkább itthon ülős típus vagyok és sok időt töltenék vele. Fizetnék érte bármennyit az ára nem számítana, mellé persze tudom kellenek majd az alpavető felszererlések is, de nem probléma. Melyik ajánlott benti tartásra a fiú vagy lány, ez számít valamit amúgy? Ha esetleg ilyen kiállításon vennék ott lehet szobatiszta macskát találni? Vagy hol ajánlott macsakát venni ahol elmondják a macska múltját is? Milyen macska fajtát ajánlotok nekem?

2020. okt. 26. 22:47
1 2 3 4 5
 1/42 anonim válasza:
95%
Az a baj hogy ez teljesen macskafüggő nempedig fajta. Nyilván azis közre játszik de egy pl nyugis fajtából származó macska is lehet iszonyat pörgős.
2020. okt. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:

Akkor végülis olyat veszek ami a legjobban tetszik? :D

Hol érdemes venni amúgy?

2020. okt. 26. 23:20
 3/42 anonim ***** válasza:
67%
Macska kiállításra érdemes lenne elmenni.
2020. okt. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:

oda terveztem :D.

Ott szerinted lesznek szobatiszták? Vagy azt nekem kell megtanítani neki?

2020. okt. 26. 23:49
 5/42 anonim ***** válasza:
95%
Kiallitason lehet vasarolni kolykot? Nem ugy van, hogy felkeresed a tenyesztot, es megvarod az aktualis almot? En igy tudom. Amugy egy macskat nem nehez szobatisztasagra nevelni, az elejen a kornyezetvaltozas miatt amugyis elofordulhatnak balesetek, de egyebkent par het alatt belejonnek.
2020. okt. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:

7.nem tudom mert kezdő vagyok ebben még :D

szerintem simán lehet venni ott.

macskakiállítás amúgy is hol szokot lenni? Ilyne nagyobb pláákban mint a lurdy ház?

2020. okt. 27. 00:43
 7/42 anonim válasza:
50%
Porcica 😃
2020. okt. 27. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
83%
A Felis Hungarican tudom, hogy lehet venni is, máshol nem tudom. Mindenesetre megbízhatónak azok a tenyésztők, akiket fel kell keresni és csinálnak pl. környezettanulmányt is. Szerintem idén a koronavírus miatt nem lesz már macskakiállítás. Egyébként évente 2-3 alkalommal szokott lenni a Lurdy házban.
2020. okt. 27. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
7%
Sárgás vöröset pl ne vegyél. Azok igazi Garfieldok :D Amúgy a szürke cirmosok, fekete macskák alapvetően kedvesek, bújósak, ölbe macskák. Kalikó, fekete-fehér cicák se a legkedvesebbek, idősebb korukba mégis megnyugszanak, ölbe macskákká válnak azok is. Ezek saját tapasztalatok persze. Volt egy párral dolgom.
2020. okt. 27. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:

11.tényleg a garfieldra emlékeztetnek ezért amúgy se olyat szeretnék :D.

Valamiért a hófehér cicák elbűvölnek, annyira szépek.

2020. okt. 27. 02:44
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!