Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tényleg annyira rosszak a...

Tényleg annyira rosszak a megfizethető macskaeledelek (Whiskas, Felix, Friskies, stb...)?

Figyelt kérdés
Nekem 4 befogadott macskám van és ezekre van pénzem és néha egy kis csirkeshúsra. A drága csúcs-macskaeledelt nem tudom megfizetni.

2020. nov. 3. 06:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
32%
Dehogy jön ki olcsóbbra, sőt ugyanannyira se. Etettem már macskát rosszabb minőségű és jó minőségű étellel is és sokkal drágábbra jött ki a jó minőségű kaja. Hiába kap abból kevesebbet, az ára sokkal magasabb.
2020. nov. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 5, utcáról mentett macskuszom van. Összesen napi fél kg húst esznek. Ebben van 200FT/kg farhát, 600FT/kg zúza, máj, szív, csirkecomb, 1000-1500FT/kg fagyasztott halfilék(tőkehal, hekk, pangasius, mikor mi).

Számold ki és gondold át, hogy legalább húst eszik, ha már ragadozó, nem 90% gabonát vagy vizet, meg 10%-ban csirketollat, patát stb ....

2020. nov. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
39%
Én friskiest adok a két cicámnak. Élnek, virulnak. Engem nem érdekel már h ki mit mond, sokat végigpróbáltam, az egészen olcsótól az igazán drágáig, de amitől a legjobb volt a székletük az a friskis. Tudom h nem a legjobb, de nekünk bevált. A többitől ment a hasuk, az állatorvos is azt mondta h a túl magas hús tartalom se jó ha tápokról van szó. Szóval egész nyugodtan etesd azzal amire telik, és ami bevált. Jogod van eldönteni még akkor is ha egyeseknek ez nem tetszik.
2020. nov. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Kóstoltad? Vagy mi alapján állapítottad meg, hogy jó volt?
2020. nov. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
33%
Hogy jön ide az, hogy kóstolta-e, vagy sem? Nem az ízéről van szó, hanem a minőségéről.
2020. nov. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!