Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Most jogosan félek?

Most jogosan félek?

Figyelt kérdés
Szóval 24órás műszakból (h éjszaka ne keljen járkàlni kint😒) arra jövök haza h az öcsém télifagyiát megzabálta a macska. Jogsi nincs, idáig egy taxis se jön ki, állat orvos sincs. Ma volt a cica már egyszer orvosnál fül átka vagy mi a fene Csóri nem hallott még kapott vmi oltást és hazahozták. A cico 4-5 hónapos és tuttommal nem evett a müanyag zacskóból. Nem tudom h aggódjak-e de a télifagyiban annyi a csoki mint bennem az energia szóval 0. (egész kicsi) és h most lesz-e baj v nm? Eddig asszem nem hányt nem is fosott nem sír kint van sztem alszik. Asszem ennyi az infó. Köszi a segítséget mert nagyon aggódok🥺🥺❤️
2020. dec. 4. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Nem lesz az égvilágon semmi baja.
2020. dec. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Hozzatok be es figyeljetek, nem kene igy kint hagyni. Ha gond van, azonnal keriteni kene egy orvost. Egesz keves csoki is eleg nekik, es a macska is kicsi, lehet belole baj akar, ezt igy nem lehet tudni.
2020. dec. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%

Én úgy tudom, hogy mind a csoki, mind a xilit csak a kutyákra életveszélyes...

Meg a téli fagyiban szerintem nem is xilit alapú cukor van, hanem rendes.


Nem tudom.

Nekem régen a macska, még pár hónapos korában reggelre agyon csócsált egy csomag csokis pilóta kekszet... Most 4 éves a macska, nem volt semmi baja.

2020. dec. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%
Nem csak a kutyakra veszelyes!
2020. dec. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%

Oké, most utána olvastam.

A macskák szervezete nem tudja lebontani a csokiban lévő teobromint, de a csoki így is kevésbé veszélyes rájuk mint a kutyákra.

Nagyjából egy egy fel tábla étcsokoládét kéne megennie ahhoz, hogy bele haljon.

2020. dec. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Huhh, nagyon köszönöm h megnyugtattatok❤️
2020. dec. 5. 07:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!