Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogosan félek attól, hogy...

Jogosan félek attól, hogy elveszíteném a legjobb barátaim?

Figyelt kérdés
Most vagyunk 8.-osok, egy osztályba járunk, ugye jövőre megyünk gimibe. Egy helyre fogunk menni mind a négyen, egyikükkel egy osztályba is fogunk járni. Tudom, hogy így még könnyen is tudnánk tartani a kapcsolatot, de mindig mondják, hogy ők nem csak így négyen akarnak lenni, barátkozni akarnak másokkal, és én még is értem ezt, nem zárkózhatunk el másoktól. Én mégis félek, hogy valakit találnának és ő utána fontosabb lenne számukra. Eleve ők hárman már régebb óta barátok és én kb. csak úgy két éve vagyok a barátjuk. Valahogy olyan furának is érzem ezt,nekik sokkal több idejük volt együtt. Ehez nekem még az is jön hogy az előző legjobb barátnőmmel elég csúnyán ért véget a kapcsolatunk, emiatt ha barátkozásról van szó elég félénk is vagyok attól is tartok senki felé nem tudnék nyitni. Tényleg jogos a félelmem, vagy csak én aggódok túlságosan is?

2020. ápr. 27. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Valószínű, hogy ha lesznek más barátai is akkor inkább velük fognak lógni hisz az újabb mindig érdekesebb.

Lehet úgy érzed majd, hogy egyedül maradtál de ettől ők még a barátaid lesznek.

Amúgy téged zavarna ha egyedül maradnál? Ha hozzá szoksz még job is lehet, kényelmesebb. Tudom tudom ez személyiség függő :P

2020. ápr. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Alapvetően szeretek egyedül lenni, de azért nem feltétlenül akarok mindig magamban lenni. Arra meg kifejezetten szükségem van, hogy valaki néha hozzám szóljon és akár csak a legapróbb dolgokról is beszéljen nekem, mert amúgy teljesen belemerülök valami depis akármibe😕
2020. ápr. 27. 21:43
 3/3 anonim válasza:
Én idén lettem gimis, előtte általánosban volt egy 3 fős szoros baráti társaságom. Mind a 4en másik gimibe mentünk, nyilván lettek új barátaink, de attól mi még ugyan úgy összejárunk rendszeresen és megmaradt a szoros barátság. Ha köztetek is erős a barátság, akkor meg fog maradni, ne aggódj. Neked az meg plusz is, hogy egy helyre fogtok járni
2020. máj. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!