Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol érdemes fajtiszta macskák...

Hol érdemes fajtiszta macskák után néznem?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy macskát, de fontos számomra, hogy fajtiszta és torzskonyvese legyen, már ha a macskáknál van törzskönyv. Szóval profi tenyésztőtől szeretném venni. Akik már vettek hasonló macskát, ők hogy jártak utána? Melyik oldalon nézték őket?

2020. dec. 30. 19:41
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/79 A kérdező kommentje:
Miért fáj neked ha azért veszek kutyát mondjuk, hogy nekem jó legyen ránézni és mások is megdícsérjék? Ameddig mindent megadok neki, és velem marad haláláig ez neked miért akkora probléma?
2020. dec. 30. 21:17
 32/79 A kérdező kommentje:
(ami egyébként nem így van, nem azért veszem hogy "menőzzek🤣🤣🤣" vele, ezt is valamelyik hozzád hasonló agytröszt találta csak ki, hanem mert megbízhatóbb egy tenyésztőtől vásárolt kutya, ugyanis minden fajtának más a jelleme. Egy dobermannt nem ajánlanak kezdő kutyásnak, míg egy boxert igen. Minden fajta más, ezért is érdemes összegezni h mik az igényeid es az igenyeidnek megfeleloen fajtat választani. Ugyanis míg egy boxert oda engedhetsz az 5 éves gyerekedhez addig ezt egy rotweilerrel nem teheted meg)
2020. dec. 30. 21:21
 33/79 anonim ***** válasza:
59%

A doktor bengáli tenyészetben most éppen vannak nagyon aranyos kölykök, három még foglalható. Mondjuk nem maincoon vagy brit, hanem bengáli cicák. Szerintem sokkal aranyosabbak, szebbek és elevenebbek is.

Törzskönyvezett, chipezve, és árban is nagyon jó, csak 290 ezer egy kölyök.


[link]

2020. dec. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/79 anonim ***** válasza:
50%

Kedves Kérdező,a te életed is értéktelen,mivel nem fajtatiszta ária vagy.

Üdvözletem.

2020. dec. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/79 A kérdező kommentje:
Másold már ide ahol kijelentem, hogy kevesebbet ér egy keverék kutya élete mint egy torzskonyvezette. Mely sorok közé sikerült ezt odaálmodni? Bár attól még nekem nem kellene a gyerekeim mellé egy keverék kutya az biztos. De nen ér kevesebbet, és ugyanúgy sokmindenre kikepezhetoek
2020. dec. 30. 21:29
 36/79 anonim ***** válasza:
48%

Kérdező! Addig amíg nem vagy veszélyes senkire, és semmire nézve, azt gondolhatod, amit akarsz. Mindenki egyedi szűrőn keresztül nézi a világot, onnantól van gond, ha nem csak mondja, hanem csinálja az ártalmas dolgokat.

Viszont azt ismerd el, hogy nem mindenki lesz egyből hülye, aki nem azt gondolja, mint te.

2020. dec. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/79 anonim ***** válasza:
67%

Undorító a felfogásod. Állatot nem azért tartunk, hogy dicsekedjünk vele és fejsimogatást kapjunk. Ha megunod mehet elaltatásra, mert már nem hozz neked dícséret? Ne csodálkozz, hogy ennyire ellenséges veled itt mindenki miután kijelentetted, hogy nem baj, ha elaltatják az egészséges állatokat, akik élhetnének még.


(Emellett a tenyésztők nem ebből élnek és nem fognak kipusztulni pl a main coon cicák, ha nem veszed meg. Nem kell őket sajnálni.)

2020. dec. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/79 A kérdező kommentje:

"Miért fáj neked ha azért veszek kutyát mondjuk, hogy nekem jó legyen ránézni és mások is megdícsérjék? Ameddig mindent megadok neki, és velem marad haláláig ez neked miért akkora probléma?"

Csak ismételni tudom magam :)

2020. dec. 30. 21:37
 39/79 A kérdező kommentje:

(ami egyébként nem így van, nem azért veszem hogy "menőzzek🤣🤣🤣" vele, ezt is valamelyik hozzád hasonló agytröszt találta csak ki, hanem mert megbízhatóbb egy tenyésztőtől vásárolt kutya, ugyanis minden fajtának más a jelleme. Egy dobermannt nem ajánlanak kezdő kutyásnak, míg egy boxert igen. Minden fajta más, ezért is érdemes összegezni h mik az igényeid es az igenyeidnek megfeleloen fajtat választani. Ugyanis míg egy boxert oda engedhetsz az 5 éves gyerekedhez addig ezt egy rotweilerrel nem teheted meg)

ma 21:21

2020. dec. 30. 21:37
 40/79 anonim ***** válasza:
76%
A 35.válaszoló vagyok,akit lenáciztál. Nyilvánvalóan neked állítottam görbe tükröt,miután a nem fajtatiszta állatok életét értéktelennek tituláltad,de úgy látszik,nem vagy elég értelmes ahhoz,hogy értsd az efféle nyelvi finomságokat.
2020. dec. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!