Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol érdemes fajtiszta macskák...

Hol érdemes fajtiszta macskák után néznem?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy macskát, de fontos számomra, hogy fajtiszta és torzskonyvese legyen, már ha a macskáknál van törzskönyv. Szóval profi tenyésztőtől szeretném venni. Akik már vettek hasonló macskát, ők hogy jártak utána? Melyik oldalon nézték őket?

2020. dec. 30. 19:41
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/79 anonim ***** válasza:
82%

Miért is ne lenne egy dawn-szindrómás, vagy egy beteg gyerek élete értéktelen? Én magam is szívbetegséggel születtem, egy szóval sem mondtam azt, hogy kevésbé értékes, mint az egészségesek élete. Az hogy te már hallucinálsz is nem az én hibám. Sőt még a te életed is érték, ugyanolyan mint másé.

De azért, mert a kutya akaratán kívül keveréknek született miért is kell lenézni? Nem tehet róla, hogy nem a gazdag tenyésztő egészséges kiskutyájának született, hanem valamilyen putris keverékkutyájának. Egyébként igen, én is elítélem a szaporítókat, de nem a kutya akart odaszületni.

Te dönthettél születésed előtt, hogy hova szüless, vagy én dönthettem arról, hogy egészségesnek születek-e? Rendben egy tenyésztőtől származó kutya többe kerül, de mindent csak pénzben kell mérni.

2020. dec. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/79 anonim ***** válasza:
100%

"Csak a védett vagy ritka fajba tartozó egyedek élete értékes, a többi megdögölhet? Elég érdekes felfogás, az érzelmi intelligenciád tényleg egy nagy nulla."


"Így van, ahogy mondod. Ebben semmi érdekes nincs."


Ezt csak úgy itt hagyom.

2020. dec. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/79 A kérdező kommentje:
Ez a baj, hogy nincs korlátozva, hogy hol, milyen, mennyi kutya születhet. Én az allatmento otthonokat is megszuntetnem. Ha egy kutya elkoborol es nem jelentkezik erte senki a chip alapján azt azonnal elaltatnam es földet rá. Továbbá csak es kizarolag tenyesztoktol lehetne kutyát venni. Aki smucig kifizetni 200-300 ezret egy fajtatiszta kutyaert az ne tartson kutyát! Továbbá az allattartast is valamilyen feltetelhez kötném. Ez lenne a tokeletes megoldas
2020. dec. 30. 21:53
 44/79 anonim ***** válasza:
76%

,,Csak a védett vagy ritka fajba tartozó egyedek élete értékes, a többi megdögölhet?"

,,Így van, ahogy mondod. Ebben semmi érdekes nincs."


Itt egyértelműen értéktelennek nevezted a nem "ritka" állatok életét. Demens vagy,hogy máris elfelejtetted?

2020. dec. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/79 A kérdező kommentje:
Ezzel most ismét nagyon okos voltál, hogy ezt csak úgy itt hagytad 🤣 ez nem a fajtatiszta es a keverék kutyákról szól, hanen a súlyosan veszelyeztetett allatokrol es a menhelyre kerult kutyak elaltasarol szólt. Egy fajtatiszta kutya se ér annyit mint egy sulyosan veszelyeztetett állat. Mivelhogy sok tenyésztő van, es akármikor tudnak új kutyát szaporítani. Míg a veszelyeztetett állatok nehezebb szaporodnak es nehezebben is maradnak már életben. Nem hiába ér több milliót egy egyed, de nem is lehet kifejezni penzosszegben, hogy mennyit er egy veszelyeztetett állat, de ezt te sajnos nem fogod tudni felfogni
2020. dec. 30. 21:58
 46/79 anonim ***** válasza:
81%
Téged kellett volna elaltatni,mikor gyerekkorodban elkóboroltál az áruházban...
2020. dec. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/79 A kérdező kommentje:
Ez igen
2020. dec. 30. 21:59
 48/79 anonim ***** válasza:
89%
Te pénzben méred az életet?
2020. dec. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/79 A kérdező kommentje:
Én be voltam chippelve es jottek értem anyukamek. De azért ne hasonlítsuk az embert az állathoz, bár a te kis primitív szinteden ez nem meglepő, hogy hasonló érvekkel jössz
2020. dec. 30. 22:01
 50/79 A kérdező kommentje:
Te tudsz olvasni? :D
2020. dec. 30. 22:02
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!