Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet depressziós a szobacicám...

Lehet depressziós a szobacicám, mert földszintről magas emeletre költöztünk és nem lát semmit az ablakból?

Figyelt kérdés

Nagyon jól alkalmazkodó, nyugodt cicus, már többször költöztünk, egy nap alatt megszokja az új helyet. Földszinti lakásban leginkább az ablakban szeretett nézelődni éjjel-nappal (macskaháló volt). Most X. emeletre jöttünk, nem is volt semmi gond, ahogy kiengedtem a dobozból, körbejárta a lakást, ahogy ilyenkor szokta. Aztán felugrott a radiátorra az ablak előtt és láttam rajta a meglepődést, hogy nem lát szinte semmit (az erkély is takar, ahová természetesen nem engedem ki, amíg nincs behálózva). Azóta szinte egész nap csak alszik, vagy az ágyban vagy a radiátoron, mintha depressziós lenne, annyira sajnálom.

Van valakinek ilyen tapasztalata, megszokta a cica ezt a helyzetet?



2021. jan. 1. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
lehet
2021. jan. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%

Elkepzelheto!

Mielobb halozzatok be az erkelyt, tegyetek ki neki par magaslatot(polc, kaparo stb). Uj szoba jatekokakkal is ellehet vonni a figyelmet, esetleg kiprobalhatjatok a porazon setaltatast.

2021. jan. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen, így terveztem, de ez sajnos albérlet és még nem tudom, a tulaj megengedné-e egyáltalán a háló felszerelését. Igaz, már megpendítettem neki finoman a dolgot, akkor nem ellenezte, de nem is nyilatkozott egyértelműen.

Pórázon sétáltatni nem szeretném a cicát, már 8 éves, nem szokná meg, főleg, hogy ez panel lakótelep sok kutyasétáltatóval. A játékait nem szokta használni, azzal már próbálkoztam. Egyébként bújik hozzám, most is idejött az ölembe, mint mindig, én igyekszem ilyenkor a szokásosnál jobban szeretgetni.

Azt hiszem, nem marad más hátra, mint kikönyörögni az engedélyt a tulajtól a hálózásra, mert így még szellőztetni sem tudok.

Köszönöm a választ!

2021. jan. 1. 21:08
 4/4 A kérdező kommentje:
Már meg van rendelve a macskaháló szerelés, úgyhogy biztonságban lesz a cicus!
2021. jan. 6. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!