Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Iszonyatosan szeretem a...

Iszonyatosan szeretem a cicámat. És most lett nagylány.. Szeretnék tőle kölyköket. De ő nem fajta tiszta. Így is lehetséges?

Figyelt kérdés
2021. jan. 12. 22:40
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
94%
Semmi garancia nincs rá, hogy a kölykök ugyanolyanok lesznek, mint az anyacica.
2021. jan. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
94%
Azt ugye vágod, hogy a pároztatáshoz egy másik macska is kell? Akinek nem ezek a tulajdonságai, sőt, a szüleiknek, nagyszüleiknek sem ilyen tulajdonságaik voltak valószínűleg. És ugye azt is tudod, hogy a személyiség nem genetika kérdése?
2021. jan. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
88%

Nézz szét itt, mennyi kiscica vár gazdira:

[link]

2021. jan. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
91%

"Első alomnál 3 -nál több cica nem születik ".

Ekkora ökörséget honnan veszel??

2021. jan. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
94%

Eddig minden elso alomnal ahol jelen voltam 5 vagy tobb kismacska szuletett. Hallottam mar olyanrol is, ahol csak egy vagy ketto, de ez boven nem altalanos.

Nem kell neki kis macska. Ha nem vagy hül*e, nem szaporitod.

2021. jan. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
86%
Kiírtad a kérdést, pedig már el van döntve, hogy szaporítani akarod...
2021. jan. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a normális válaszadóknak.

Lehet jobb lenne ha örökbefogadnánk inkább 3 pici kiscicát.

Nemsokára új lakásba költözünk így rengeteg helyük lenne.

Elszomorít hogy sajnos semmi garancia nincs hogy az én cicám személyiségét örökölné. De igazatok van a menhely, tele van. :)

2021. jan. 12. 23:56
 18/43 anonim ***** válasza:
93%
Ez nagyon pozitív hozzáállás. :) Ritka, hogy valaki be meri ismerni a hibáját, és képes változtatni a véleményén. Hidd el, nem csak a mostani cicádnak lesz jobb, de a megmentett menhelyi cicáknak is :)
2021. jan. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 A kérdező kommentje:

Az ember holtig tanul.

Illetve holnap el is kezdek nézelődni. Köszönöm mindenkinek!

2021. jan. 13. 00:04
 20/43 anonim ***** válasza:
100%
Ha lehet akkor inkább ne. Hiába jó személyisége van a cicádnak a kölykök nem fogják örökölni vagy ha igen akkor az alomból max egy de még az sem biztos. Nekem 4 cicám van, egyikük az anyuka aki szülte a cicusokat. Anyuka cicám nyugodt és kedves, ellenben a kölyköknek különböző személyisége lett. Ja és a szőrük sem egyforma. Ez genetika igazából mert ugye egy apa cica is kell hozzá az meg lutri 🤷
2021. jan. 13. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!