Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Iszonyatosan szeretem a...

Iszonyatosan szeretem a cicámat. És most lett nagylány.. Szeretnék tőle kölyköket. De ő nem fajta tiszta. Így is lehetséges?

Figyelt kérdés
2021. jan. 12. 22:40
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
90%
Hogy ne fájna a macskának a párzás, amikor a kandúr hímvesszője tüskés? Ha feldugok a p.csádba egy tüskés botot, ami kifelé szaggat, akkor te is pont úgy visítanál, mint a nőstény macska párzáskor. Próbáld ki!
2021. jan. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
0%
Méhgyulladás esélyét csak a nem megfelelő környezet növeli, pl. tartási körülményei kritikán aluli, ha a gazdi megfelelően tiszta környezetbe tartja, és fialásnál szintén steril és tiszta a környezete, akkor nem lesz méhgyulladása a macskának.
2021. jan. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
7%

Arra nem gondolsz hogy azok a tüskék a hím egyednek is fájna? Mivel ugye belül hordja. Annak fajfentartási versenyben, komoly szerepe van. Azok nem olyan tüskék mint amit a tarajos sül hord. :) Egyébként a csimpánzoknak és az orángutánoknak is van. Az orángutánoké nagyobb.


"A pénisztüskék olyan kinövések a makk alatt, amelyeket kemény, keratin nevű anyag borít (de bennük semmi csontos elem nincs), és általában két szerepet szoktak tulajdonítani nekik: érzékenyebbé teszik a hím ivarszervet, így a hím hamarabb képes a kopulációt befejezni, illetve egy előző hím által esetleg otthagyott kopulációs dugót is kitakarítják. (Ezeknek a dugóknak pont az a szerepük, hogy megnehezítsék a nőstény következő párzását, így időt nyerve, hogy a dugót elhelyező hím saját ivarsejtjeik célba érjenek.) Mindkét tulajdonság olyan fajokban előnyös, ahol erős a nőstényekért folytatott küzdelem, és az evolúciós verseny során számos érdekes, előnyt biztosító megoldás kialakult."

2021. jan. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
7%
Azért egy fatüskés és egy fémtüskés bot és egy macska ivarszervi tüskéi között merőben vannak óriási különbségek! Khm!
2021. jan. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
0%

Ezek után nekem 31-es ne mondja hogy nagy állatvédő aki udvariasan se tudja leírni a mondandóját a tőle más véleményen lévőnek, az ivartalaníts mert az a jó az állatnak dumát meg inkább a tényleges szaporítóknak kéne mondani! A botos példád kritikán aluli!


De tudom tudom, ha valaki pároztatni akarja egyszer a kis kedvencét gondosan kiválasztva, úgy hogy a kis kedvencnek is tetsszen az udvarló és a kölykök jó létéről is gondoskodnak vagy megtartják, vagy gondos gazdit keresnek nekik, akkor már egyből ugranak hogy szaporító, és jönnek ezzel a fogadj örökbe inkább dumával.


Szerintem inkább a kérdező készítsen magának egy pro és kontra listát és az alapján döntsön mit akar, ne a gyakori népe változtassa meg a véleményét, csak mert szaporítónak nézték őt. Ezért amúgy jogosan meg is sértődhetne.


Ha azt írta volna, hogy évente háromszor vannak kölykök se oltás se orvosi ellátás, se fedett hely a macskáknak és leszarja mit esznek vagy mit isznak vagy mi lesz velük, akkor megérteném ezeket amiket írtatok. De itt ahogy más válaszoló is belátta hogy felelősségteljesen gondolkodik a kérdező és szerintem felesleges ez a szaporítónak hitt duma. Amúgy ha neki ez a vágya és örökbe fogadd lehet csalódni fog és akkor se neki se az örökbefogadott speciális igényű kismacskáknak nem lesz jó. Ha viszont szabad elhatározásból megtalálja a legjobb megoldást akkor nem csak a macskáknak de neki is jó lesz. Azért a menhely ezt is figyelembe veszi, hogy ne csak az örökbe fogadott állatnak legyen jó hanem a gazdinak is. Legalábbis egy felelősségteljes menhely. Ott is ha még speciálisabb igényű az állat ott is van szoktatási idő, nem csak úgy jövök megyek és vegyed vigyed módon adják az állatokat.

2021. jan. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
11%
Ja még csak annyit ha mégis úgy döntenél, hogy keresel társat a macskádnak, akkor még várj vele, mert az ivarérettség és a tényleges tenyészérettség között van különbség. Olvass utána mennyi idő után érdemes fiú macskát vinni a házhoz.
2021. jan. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
100%
Azért kíváncsi lennék szaporítás párti emberke, hogy milyen állatokat "tenyésztesz".
2021. jan. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
100%

A macska rohadtul nem orángután, és az ő esetükben a horgoknak is teljesen más szerepe van: az indítja be a nősténynél a peteérést, hogy belülről kikarmolja, mikor kihúzza. És de, ezáltal rohadtul fájdalmas a párosodás, nem véletlenül sikít.

A méhgyulladást meg nem kosztól kapja el a macska, lol. Ennyi ésszel úgy vagy te tenyésztő, mint én sztárügyvéd.

2021. jan. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 A kérdező kommentje:

Értékelem minden válaszadót. De az igaz hogy nagyon odafigyeltem volna. Heti allatorvos, Wilderness tap es a tobbi.

Mindenkepp ugy valasztottam volna tarsat neki hogy az egeszseg ugyi papirjai alapjan, es az alapjan hogy az en cicamnak mennyire tetszik a "leendo apuka". Illetve meretileg ugye. Az osszes kicsit megtartottam volna. Hely van, idonk van.

De kerlek titeket ne bantsatok egyik valaszadot sem. Csak segiteni szerett volna. :)

2021. jan. 13. 14:06
 40/43 anonim ***** válasza:
0%

"Értékelem minden válaszadót."


Engem pl leaszavaztál, pedig csak leírtam mi volt gyerekkoromban a nagymamámnál, RÉGEN, leírtam egy tényt! Nekem nem vagy szimpatikus kérdező! Sunyin leszavazol aztán meg azt írod értékelsz mindenkit. A francokat.

2021. jan. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!