Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Iszonyatosan szeretem a...

Iszonyatosan szeretem a cicámat. És most lett nagylány.. Szeretnék tőle kölyköket. De ő nem fajta tiszta. Így is lehetséges?

Figyelt kérdés
2021. jan. 12. 22:40
1 2 3 4 5
 41/43 A kérdező kommentje:
Nem szavaztam le senkit.
2021. jan. 13. 15:21
 42/43 anonim ***** válasza:
85%
Ne gondold h azért mert a macskád ritka jó természet, és okos is, h majd a kölykei is ilyenek lesznek. A legjobb amit vele tehetsz ha ivartalanítod. Téves elképzelés h a macskának egyszer életében le kell fialnia, nekem is van egy lánycicám, sosem voltak kölykei, ivartalanítattam, boldogan éli világát, nem gyötrik a hormonok. Buta vagy ha azt hiszed jól cselekszel, ha annyira szereted kíméld meg ezektől, hagy éljen nyugodtan.
2021. jan. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
0%

El kéne venni tőled a macskát. Ha imádnád, nem kényszerítenéd egy fájdalmas aktusra, és utána meg elleni.


Mit szólnál, ha valami pasas jól megkfélne, aztán ki kellene tolnod magadból 3-4 nem kívánt gyereket? Persze, ez SAJNOS nem történhet meg :( Rosszul vagyok a hozzád hasonló n.ymorult szaporítótóktól.

2021. jan. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!