Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Havi 5 ezer forint elég egy...

Havi 5 ezer forint elég egy macska tartására(benti kizárólag)?

Figyelt kérdés

2021. jan. 13. 14:01
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
79 szavazat
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 A kérdező kommentje:
Ha nem elég akkor milyen költséggel számoljak minimum?
2021. jan. 13. 14:04
 2/64 anonim ***** válasza:
85%

ennél több kéne szerintem.

-kaja (száraz, nedves, jutalom falatok..)

-alom

-játékok (ha nincs elég)

-orvos ha szükséges

és a többi.

szeirntem max 10.000. kellene.

attól függ milye van most meg. pl. szállító, wc, kaparók..

2021. jan. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 A kérdező kommentje:
Semmi nincs meg.
2021. jan. 13. 14:12
 4/64 A kérdező kommentje:
Csak tervezem hogy jó lenne egy cica
2021. jan. 13. 14:13
 5/64 anonim válasza:
74%

Ha ezen múlik, és ennyire "kicentized", akkor gondold át az állattartást. Egyébként az elején megvenni neki mindent, az a legnagyobb befektetés.

Szerintem a legolcsóbb étellel olyan 7000 forint/hónapból kihozható, utána pedig már határ a csillagos ég.

Viszont ha esetleg valami történne vele, az állatorvos sem olcsó, nem tudom hogy érdeklődésképp kérdezted, vagy ennyi a kereted rá, de ha ennyi, akkor kérlek ne vállalj állatot!

2021. jan. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
61%

4.így nem kéne erőltetni szerintem.

inkább legyen sok pénzed és akkor tarts cicát.

5000 forint alig ha nem elég...

Wc, kefe, alom, kaja, kaparófa, szállító, játékok...na ezekből számolj többet és jóval meghaladja az 5000-et még ha a legolcsóbbakat is veszed.hogy jött ki az 5000? hasra ütésre? tudod egyálalán hogy kell cicát tartani és gondoskodni róla??

2021. jan. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
93%
a cicatartás alapjai megvannak?
2021. jan. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
93%

komolyan kiemelted?

nem egyértelműek a válaszok? :D...

megmondták hogy nem elég sőt inkább legyen több pénzed..

2021. jan. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
79%

Nem, nem elég. 10-ből mondjuk kijön, oké, ha nincs semmi váratlan, ez tény. Főleg, hogy a drága játékok, mint az 50 ezres mászóka, többnyire semmit nem jelentenek a macskának.

DE! Mi van, ha műteni kell és 100 000-es tétel? Nehogy azt hidd, hogy ez annyira különleges eset, költöttem már többet is macskára. Ezt az összeget te majdnem 2 évre osztanád be, ilyen esetben te “elengeded a kezét”?


Persze, technikailag lehet így is csinálni, nem mondom. A macska ingyen megvan, alomnak jó egy műanyag lavór, etetőnek 2 műanyag doboz, oltás, állatorvos, vitamin pedig nem “muszáj”.

Csak éppen ez nem állattartás.

2021. jan. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim válasza:
93%

#5 vagyok, amikor elkezdtem írni, még nem láttam, hogy semmi nincs hozzá, azért írtam, hogy az elején van a legnagyobb befektetés, utána az eledel, stb.

(Mondjuk már lepontoztak, de én is azt írtam, hogy ennyi pénzzel ne vállaljon állatot)

2021. jan. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!