Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Havi 5 ezer forint elég egy...

Havi 5 ezer forint elég egy macska tartására(benti kizárólag)?

Figyelt kérdés

2021. jan. 13. 14:01
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 A kérdező kommentje:
Nem is azt írtam hogy most rögtön akarok macskát. Elötte gyüjtök informaciot hogy mire számítsak hogy kell jól tartani stb
2021. jan. 13. 14:38
 22/64 anonim ***** válasza:
100%

Orvosi költségek is eleve ha még egy oltást kap is az 5000 Ft.

Ivartalanítani is kéne az is 10000-20000 Ft.

Szóval ez az 5000 Ft maximum a havi kajára elég.

2021. jan. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, hogy nekem kutyáim vannak, kettő. Az elmúlt egy hónapban kb. 50 ezer forintot költöttem rájuk (kaja, plédek, játékok, állatorvos, vitaminok)

Az általad leírt összegből szerintem max a kajája jönne ki. Ha egy tízezret rászánsz havonta, az orvosi költségeken kívül, akkor szerintem oké.

2021. jan. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/64 anonim ***** válasza:
82%

akkor alaposan olvass utána!

legaalább 3x adj neki enni.

ezeket mindenképp szered be:

-kaparófák, kaparók

-Wc

-alom

-kaja(nedves, száraz, jutalomfalat ha gondolod)

-cica tálka viznek és kajának

-játékok pl.egérke,ladba

-fésülőkefe

-wc lapát

-macska wc kuka ha gondolod (szagtalanit)

-bolhacsepp(vészhelyzetre)

na ezzel így kijönne a 5000? :)

2021. jan. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/64 A kérdező kommentje:
Köszönöm a felsorolást. Nyilván a belépö költségeknél nincs 5 ezres limit. Csak havi szinten ne legyen 5-10 ezernél drágább
2021. jan. 13. 14:48
 26/64 anonim válasza:
81%

25: Tényleg nagyon jól gondold át! Ne adj isten vmi történik vele és zsebbenyúlós, akkor lenne szíved inkább elaltatni (nekem már 12 éves, megtennék érte bármit, kb.)? 😭


Nekem emésztési problémás volt a cicó és volt vérvétel, ultrahang 2x is... Fel voltam készülve, hogy lehet állatkorház lesz belőle (dokinéni elmondta a lehetőségeket, ha nem javul a krónikus hányása), de hála az égnek rendbe jött... Illetve azóta kizárólag csak hypoallergén tápot kaphat, de kopp-kopp!

2021. jan. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/64 anonim ***** válasza:
90%

Állatot nem lehet úgy tartani hogy ne legyen havi szinten 5-10 ezernél több. Ha szar kaját adsz neki akkor betegségei lesznek ergo csomót fogsz dokira költeni, ha meg jó tápot veszel akkor az meg nem jön ki 5-10 ezres limitből. Mi van ha kiderül hogy valamire allergiás? Kibaszod mert sajnálsz rá pénzt?

Ne haragudj de neked nem való macska

2021. jan. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 anonim ***** válasza:
11%

kérdező max 10.ezer az még oké szerintem :)

5000 max kajára elég talán.

szóval hajrá.

amúgy fiút akarsz vagy lányt? :)c

csak kíváncsiságból

2021. jan. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 anonim ***** válasza:
75%
Egyfajta kajából nem jó bevásárolni, mert a cicák válogatósak, és inkább éhen halnak, de nem eszik azt, ami nem tetszik nekik. Mi 6-féle alutasakosat vetésforgóztatunk a cicánál, napi 3 alutasakos (az alutasakosak tömege folyamatosan csökken, már 100 grammos helyett csak 85 grammosak), ehhez naponta egy kanál laktózmentes tejföl, egy főtt sajtos virsli, mert az a kedvence, egy marék apróra vágott nyers szárnyashús, de gáz lángján körbepörkölve a bacik miatt, és mindenféle húsból csemege, amit kikunyizik, mikor eszünk. Mindig van neki kitéve száraztáp is. Karcsú a cica, nem kövér így sem.
2021. jan. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/64 anonim ***** válasza:
90%

27-es jól beszél.

így ne állj neki állatot tartani ha csak ennyit áldoznál rá.

2021. jan. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!